„Spotify“ visam laikui išjungs „Car Thing“, todėl vartotojai reikalaus grąžinti pinigus

„Spotify“ praneša klientams, įsigijusiems „Car Thing“ produktą, kad įrenginiai nustos veikti po 2024 m. gruodžio 9 d. Bendrovė nutraukė įrenginio gamybą dar 2022 m. liepos mėn., tačiau tuo metu buvo pareiškusi, kad vis tiek palaikys jau parduotus įrenginius. .

Bendrovės planai dėl įrenginio pasikeitė, nes „Spotify“ ketvirtadienį vartotojams pranešė, kad visi „Car Thing“ įrenginiai „nutrauks veikimą“ vėliau šiais metais, teigiama pirkėjams išsiųstame el.

2022 m. vasario mėn. viešai pristatytas „Car Thing“ buvo daugiausia skirtas žmonėms, kurių transporto priemonėse nėra įmontuotos informacinės ir pramoginės sistemos. Įrenginys veikė prisijungdamas prie „Spotify“ mobiliosios programėlės vartotojo telefone, kad būtų galima transliuoti muziką per automobilio garso sistemą. Nors „Spotify“ nurodė mažą produktų paklausą ir tiekimo grandinės problemas, kai nuspręsdavo nutraukti įrenginių gamybą, „Car Thing“ sugebėjo rasti nišinę bendruomenę.

Suprantama, kad vartotojai yra nusiminę, kad įrenginys, už kurį jie sumokėjo 90 USD, dabar bus netinkamas naudoti, nepaisant to, kad anksčiau buvo pasakyta, kad „Spotify“ vis tiek jį palaikys. Kai kurie kreipėsi į socialinę žiniasklaidą ir reikalavo grąžinti pinigus už pirkinį.

„Mūsų „Car Thing“ tyrimo JAV tikslas buvo sužinoti daugiau apie tai, kaip žmonės klausosi automobilyje“, – rašoma bendrovės el. paštu „TechCrunch“. „2022 m. liepos mėn. paskelbėme, kad nutrauksime tolesnę gamybą, o dabar laikas visiškai atsisveikinti su įrenginiais. Naudotojai turės iki 2024 m. gruodžio 9 d., kol bus išjungti visi „Car Thing“ įrenginiai.

Bendrovės palaikymo puslapyje nurodoma, kad vartotojai turi iš naujo nustatyti gamyklinius „Car Thing“ nustatymus ir „saugiai išmesti įrenginį laikantis vietinių elektroninių atliekų gairių“.

Puslapyje taip pat teigiama, kad šis žingsnis yra dalis „Spotify“ pastangų „supaprastinti [its] produktų pasiūlos“ ir kad nors tai gali „nuvilti“, pakeitimas leidžia „susitelkti ties naujų funkcijų ir patobulinimų kūrimu“.

Atrodo, kad „Spotify“ artimiausiu metu neplanuoja iš naujo apsilankyti aparatūros rinkoje, nes pažymi, kad „nėra planų išleisti pakaitinės ar naujos Car Thing versijos“.
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -