„Realme GT 6T“ apžvalga: visų amatų lizdas

Ne paslaptis, kad „Realme“ GT serija buvo gerbėjų mėgstamiausia, teikianti žudikiškas specifikacijas už priimtiną kainą. Tačiau bendrovės numerių serijai pamažu perėjus nuo eksploatavimo žemiau 20 000 iki dabar svyruojančių apie 25 000, GT serija nebuvo atnaujinta dvejus metus. Laimei, šiandien tai pasikeitė, kai buvo pristatytas naujasis GT 6T, kurį testavome daugiau nei savaitę. Lieka klausimas: ar „Realme“ padarė teisingą GT seriją ir pateikė įtikinamą variantą mažesnių nei 35 tūkst. Trumpas atsakymas yra taip. Norėdami gauti ilgą atsakymą, pasinerkime į „Realme GT 6T“ apžvalgą.

„Realme GT 6T“ apžvalga

Hisanas Kidwai

Santrauka

„Realme GT 6T“ su „Snapdragon 7+ Gen 3“ yra nauja vidutinės klasės telefonų era, pasižyminti beveik pavyzdiniu našumu. Kartu su puikiu ekranu ir kameromis, tai, ko gero, yra labiausiai suapvalintas 2024 m. telefonas.

„Realme GT 6T“ apžvalga: dizainas ir aparatinė įranga

„Realme GT 6T“ galinio skydelio vaizdas

Laimei, pradedant nuo išpakavimo patirties, „Realme“ nesumažino jokių kampų ir įtraukė visus būtinus elementus. Dėžutėje yra telefonas, 120 W greitasis įkroviklis, USB-C įkrovimo laidas ir minkštas dėklas, kad nesugadintumėte įrenginio.

Turėjome galimybę išbandyti sidabrinį GT 6T variantą, o dizainas didžiąja dalimi yra gana tvarkingas ir pasižymi aukščiausios kokybės išvaizda. Be to, prietaisas puikiai jaučiasi rankoje, nors ir didesnėje pusėje. Tai reiškia, kad mažų rankų naudotojams gali kilti problemų pasiekiant viršutinius kampus.

Spalvų parinktys

Nors man patiko sidabrinis variantas, kitų nuomonės skyrėsi nuo „Įrenginys atrodo keistai“ iki „Sidabrinė spalva neatrodo gerai“. Atsižvelgiant į tai, kad dizainas yra subjektyvus pasirinkimas, šiuo atžvilgiu negalime daug pasakyti, tačiau žalias variantas tikriausiai yra geriausias pasirinkimas.

Yra vienas ne-subjektyvus dalykas, kuris buvo keistas: galinė apdaila. Iš pirmo žvilgsnio galite manyti, kad „Realme GT 6T“ yra dviejų atspalvių apdaila: fotoaparato skydelis yra blizgus, o likusi nugarėlė yra matinė. Deja, taip nėra. Plastikinis galinis skydelis yra gana blizgus abiejose pusėse ir pritraukia daug pirštų atspaudų, todėl reikia nuolat valyti, jei norite, kad įrenginys atrodytų tvarkingas.

Be to, daugumoje išlenktų telefonų, tokių kaip „Google Pixel 6 Pro“, įmonės suprojektuoja rėmą taip, kad atitiktų natūralią priekio ir galo kreivę, užtikrinant, kad įrenginys atrodytų lygus. Kita vertus, „Realme“ nusprendė įdiegti plokščius šonus, prie kurių reikia šiek tiek priprasti.

Realme GT 6T šonų vaizdas

Galiausiai, kalbant apie kameros modulius, „Realme GT 6T“ turi du iš jų. Laimei, modulių dydis nėra didžiulis ir jie nesukelia nepatogumų.

„Realme GT 6T“ apžvalga: ekranas

Realme GT 6T ekrano vaizdas

Galbūt vienas didžiausių privalumų, 6T turi 6,78 colio FHD+ AMOLED 120 Hz LTPO ekraną su didžiuliu 6000 nitų didžiausiu ryškumu. Nors šis didelis ryškumas apsiriboja HDR turiniu, lauko šviesumas yra 1 600 nitų, o tai yra daugiau nei daugelis šiandien prieinamų flagmanų. Dėl šio didelio ryškumo, puikios ekrano kokybės ir Widevine L1 palaikymo, 6T yra vienas geriausių turinio vartojimo įrenginių šiuo metu rinkoje.

Pereinant prie atnaujinimo dažnio, LTPO technologija, leidžianti telefonui veikti net 1 Hz, taip pat duoda didžiulius dividendus baterijos veikimo skyriuje. Be to, džiaugiamės galėdami pranešti, kad skirtingai nuo kitų „Realme“ telefonų, 6T programinė įranga sklandžiai tvarko atnaujinimo dažnio perjungimą, o telefonas keičia atnaujinimo dažnį tik prireikus. Be to, trečiosios šalies programų palaikymas, užtikrinantis didelį atnaujinimo dažnį, yra aukščiausios klasės. Jei trečiosios šalies programa neveikia dideliu atnaujinimo dažniu, „Realme“ pateikė parinktį, leidžiančią priversti programą veikti didesniu dažniu.

Galiausiai, kalbant apie ekrano apsaugą, „Corning Gorilla Glass Victus 2“ ekranas puikiai ištvėrė mūsų bandymus su tik nedideliais įbrėžimais. Be to, atsižvelgiant į tai, kad dauguma vartotojų savo telefonuose naudoja ekrano apsaugą, ilgaamžiškumas neturėtų kelti susirūpinimo.

Ekrano parinktys

Leidžiamo filmo vaizdas

Panašiai kaip „HyperOS“, „Realme“ taip pat nesumažino ekrano parinkčių kampų. Pirma, telefone yra standartiniai Natural ir Vivid profiliai, kurie šiek tiek pakoreguoja spalvas pagal jūsų pageidavimus. Jei norite padirbėti toliau, parinktys apima „Pro Mode“, leidžiančią vartotojams atlikti konkrečius raudonos, žalios ir mėlynos spalvos ekrano reikšmių pakeitimus; Kino režimas, kuriame ekranui naudojama standartinė P3 spalvų gama; ir Brilliant Mode, kuris naudoja plačiausią spalvų gamą.

Be to, vartotojams, kuriems sunku matyti konkrečias spalvas, „Realme“ įdiegė „Spalvų matymo gerinimo“ funkciją, kuri koreguoja ekrano spalvas pagal tam tikras sąlygas ir reikalavimus.

„Realme GT 6T“ apžvalga: našumas

CODM žaidimo vaizdas

Atsižvelgiant į tai, kad 6T yra pirmasis telefonas Indijoje, kuris buvo paleistas su Snapdragon 7+ Gen 3, mes džiaugiamės galėdami įdiegti lustą. Tačiau prieš pradėdami eiti į rezultatus, atidžiau pažvelkime į specifikacijas. 7+ Gen 3 turi vieną X4 branduolį, veikiantį 2,8 GHz dažniu, kad būtų galima atlikti labai sudėtingas užduotis, keturis našius Cortex-A720 branduolius, veikiančius 2,6 GHz dažniu, ir tris efektyvius Cortex-A520 branduolius, veikiančius 1,9 GHz dažniu, kartu su Adreno 732 GPU. Be procesoriaus, telefone yra iki 12 GB LPDDR5X RAM ir 512 GB UFS 4.0 atminties. Tačiau svarbu pažymėti, kad baziniame 8 GB + 128 GB variante yra senesnė UFS 3.0 saugykla.

Pradėdami nuo kasdienės veiklos, nesusidūrėme su problemomis, nes telefonas slydo per vartotojo sąsają be mikčiojimo ar vėlavimo. Be to, skirtingai nuo kai kurių ankstesnių „Realme“ įrenginių, 6T turi sklandų programų atidarymo ir uždarymo animacijas, kurios pagerina vartotojo patirtį. Be to, su 12 GB greitosios RAM visos programos buvo paruoštos naudoti.

Sintetiniai etalonai ir žaidimai

Kalbant apie sintetinius etalonus, buvome nustebinti, nes „Realme GT 6T“ AnTuTu teste surinko 1 494 994 taškus. Dėl to lustas yra panašus į Snapdragon 8 Gen 2, praėjusių metų pavyzdinį procesorių. Be to, „Geekbench“ įrenginys surinko 1867 balus atliekant vieno branduolio testą ir 4951 balą atliekant kelių branduolių testą. Galiausiai per 15 minučių trukusį 100 gijų testavimą nepalankiausiomis sąlygomis prietaisas sumažino iki 81% savo našumo. Nors šis skaičius gali neatrodyti įspūdingai, tokio našumo tikimasi, atsižvelgiant į didelio našumo lustą ir tai, kad įrenginys testavimo metu palaikė temperatūrą, leidžia manyti, kad „Realme“ aušinimo sistemos yra tinkamos.

Galiausiai, kalbant apie žaidimus, 6T išsilaikė ir pasiekė išskirtinių rezultatų. Tai, kad galėjome žaisti tokius žaidimus kaip BGMI 90 kadrų per sekundę greičiu, net ir esant dideliems nustatymams, telefoną labai lengva žaisti. Tačiau svarbu pažymėti, kad CODM veikė tik 60 FPS. Mes pranešėme apie šią problemą „Realme“ komandai, ir jie paaiškino, kad įgalino nustatymą, tačiau CODM komanda dar neišleido mikroschemų rinkinio atnaujinimo.

CODM žaidimo nustatymų vaizdas

Be to, įtrauktas žaidimo režimas siūlo daugybę kitų funkcijų, tokių kaip atnaujinimo dažnio stebėjimas, skambučių blokavimas, ekrano įrašymas, tinklo optimizavimas, balso keitiklis ir daug daugiau.

Baterijos veikimo laikas

Turėdamas didžiulę 5 500 mAh bateriją, „Realme GT 6T“ atliko kiekvieną darbo eigą, įskaitant ilgesnius žaidimų seansus ir 4K vaizdo įrašų fiksavimą, trunkantį visą dieną be prakaito. Be to, su pridedamu 120 W galio nitrido įkrovikliu telefoną galite įkrauti akimirksniu.

„Realme GT 6T“ apžvalga: fotoaparatai

„Realme GT 6T“ fotoaparato modulio vaizdas

Atsižvelgdami į aukščiausios klasės našumą ir kainą, tikėjome, kad jei „Realme“ sumažins kampus, tai bus kamerose. Tačiau stebėtinai buvo įrodyta, kad šiame skyriuje klydome. Prieš gilinantis į „Realme GT 6T“ yra 50 MP „Sony LYT 600“ pagrindinės kameros jutiklis su OIS ir 8 MP „Sony IMX355“ 112 laipsnių „UltraWide“ objektyvas.

Pradedant nuo nuotraukų dienos šviesoje, gauti kadrai buvo ryškūs, aštrūs, aštrūs ir turėjo didelį dinaminį diapazoną, net esant tiesioginiams saulės spinduliams. F/1,88 objektyvas suteikė raminantį nedidelį lauko gylį fiksuojant objektus iš arti. Nors telefonas retkarčiais pereksponuodavo objektus, bendras 6T dienos šviesos fotoaparato veikimas yra geresnis nei bet kurio to paties kainų segmento telefono.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad pagrindinis fotoaparatas taip pat yra portreto objektyvas, gauti kadrai buvo detalūs, puikiai atpažįstami krašto ir natūralaus lauko gylio. Tačiau svarbu pažymėti, kad nors mes pastebėjome, kad trūksta detalių prasto apšvietimo scenarijuose, tai yra įprasta vidutinės klasės telefonų tendencija ir nėra nieko neįprasto.

Naktinės nuotraukos

Turėdami galvoje puikų našumą dienos metu, labai tikėjomės našumo esant prastam apšvietimui ir nenusivylėme. Dėl OIS „Realme GT 6T“ užfiksavo gerus kadrus tiek dirbtiniu, tiek silpno apšvietimo scenarijuje. Tačiau nuotraukose buvo šiek tiek grūdų, nes prietaisas bandė kompensuoti šviesos trūkumą.

UltraWide nuotraukos ir asmenukės

Panašiai kaip ir kitų segmento išmaniųjų telefonų, UltraWide objektyvu užfiksuotos nuotraukos yra tinkamos naudoti dienos šviesos sąlygomis. Tačiau esant dirbtiniam arba silpnam apšvietimui kokybė labai pablogėja, o rezultatai yra purvini ir išplauti.

Kita vertus, 32 MP asmenukių šaudyklė pasirodė labai gerai, o rezultatai parodė geras detales, HDR ir odos atspalvius. Nors pastebėjome retkarčiais pereksponuotą kadrą, dėl to nerimauti neverta.

Vaizdo įrašai

Dėl „Snapdragon 7+ Gen 3“ lusto „Realme GT 6T“ yra bene vienintelis telefonas segmente, palaikantis 4K@60FPS vaizdo įrašymą. Mūsų bandymų rezultatai buvo ryškūs ir išsamūs, o telefonas gerai valdė spalvas. Nors išeigos trūko tam tikro stabilizavimo, tai, kad ši parinktis yra tokia kaina, yra didžiulė premija.

„Realme GT 6T“ apžvalga: programinė įranga

Realme GT 6T programinės įrangos ekrano vaizdas

Kartu su naujuoju lustu ir „Realme UI 5.0“, veikiančia „Android 14“ operacinėje sistemoje, 6T programinės įrangos patirtis našumo požiūriu buvo išskirtinė ir mes nesiskundžiame. Be to, žadėdamas trejus metus atnaujinti programinę įrangą ir ketverius metus saugos pataisas, 6T gali būti puikus pasirinkimas, jei norite naudoti telefoną ilgą laiką.

Tačiau programinė įranga turi vieną minusą: „bloatware“. „Realme“ dar kartą sujungė daugybę iš anksto įdiegtų programų, įskaitant „FinShell Pay“, „Amazon“, „Snapchat“ ir daugelį kitų. Nors visada galite ištrinti šias programas, tai, kad jos yra iš anksto įdiegtos, šiek tiek apsunkina patirtį.

Ar „Realme GT 6T“ to vertas?

Priekinis Realme GT 6T vaizdas

Pradedant tik nuo Rs. 30 999 arba Rs. 26 999 su banko pasiūlymais „Realme GT 6T“ atgaivino pavyzdinį žudiko žanrą su įspūdingomis specifikacijomis, puikiu ekranu ir geromis kameromis. Dėl to įrenginys sulaukia solidaus mūsų nykščio. Jei perkate šiame kainų segmente, būtinai pasidomėkite.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -