„Realme GT 6“ apžvalga: nuostabus ekranas, nuostabus našumas

2024 m. „Realme“ pradėjo augti ir pristatė išmaniuosius telefonus visuose įmanomuose segmentuose. Natūralu, kad užkariavus iki 30 tūkst. segmentą su „Realme GT 6T“, kitas tikslas buvo 40 tūkst. segmentas, kuriame bendrovė ką tik pristatė naująjį „Realme GT 6“. Dabar lieka klausimas: ar „Realme GT 6“ yra naujasis flagmanų žudikas. 2024 m.? Trumpas atsakymas yra taip. Norėdami gauti ilgą atsakymą, pasinerkime į visiškai naujojo „Realme GT 6“ apžvalgą.

„Realme GT 6“ apžvalga

Hisanas Kidwai

Santrauka

„Realme GT 6“ pagaliau atnešė labai reikalingą konkurenciją žemesnių nei 40K segmentui, pasiūlydamas nuostabų našumą, puikų ekraną ir daugiau nei galingas kameras.

Realme GT 6 apžvalga: dizainas ir aparatūra

Realme GT 6-3 galinės dalies vaizdas

Pradedant nuo išpakavimo patirties, „Realme“ įtraukė visus varpelius ir švilpukus. Dėžutėje yra telefonas, minkštas dėklas, 120 W greitasis įkroviklis ir USB-A į USB-C laidas.

Kai pirmą kartą išėmiau telefoną iš dėžutės, mane sužavėjo vienas dalykas: Realme GT 6 atrodo identiškas jo broliui Realme GT 6T. Gavome sidabrinį variantą, o jo dizainas nėra pats gerbėjų mėgstamiausias, daugelis skundžiasi, kokia blizga nugara. Be to, situaciją dar labiau apsunkina tai, kad „Realme GT 6“ pritraukia daug pirštų atspaudų, todėl kiekvieną kartą išėmus iš kišenės jį teks valyti.

Pereinant prie fotoaparato modulio, „Realme“ atliko padorų darbą, todėl įrenginys atrodo unikalus. Tačiau atskiri fotoaparato objektyvai taip pat pritraukia daug dulkių. Kalbant apie jausmą rankoje, „Realme GT 6“ yra didelis, platus telefonas, kurio viršutinius kampus reikia pasiekti abiem rankomis.

„Realme GT 6“ apžvalga: ekranas

Ekrano vaizdas

Panašiai kaip GT 6T, „Realme“ su GT ​​6 ekrane įdiegė viską. Įrenginyje yra 6,78 colio FHD+ AMOLED 120 Hz LTPO ekranas, kurio vietinis didžiausias ryškumas yra 6000 nitų. Nors pripažįstame, kad didžiausias vietinis ryškumas taikomas tik HDR turiniui, tiesioginiuose saulės spinduliuose išmatavome daugiau nei 1 600 nitų ryškumą, o tai yra daugiau nei pakankamai, kad žmonės matytų savo ekranus. Be to, įrenginys palaiko Widevine L1 standartą, todėl filmų žiūrėjimas yra įspūdingas.

Tačiau visada buvo daug diskusijų apie „Realme“ programinės įrangos atnaujinimo dažnį, nes jai buvo sunku efektyviai pakeisti atnaujinimo dažnį. Laimei, šios problemos „Realme GT 6“ nėra, nes jis sklandžiai tvarko perjungimą, o ekranas veikia net 1 Hz. Be to, bendrovė sujungė keletą ekrano spalvų parinkčių, įskaitant „Natural“, „Vivid“ ir „Custom“, todėl vartotojai gali pritaikyti patirtį pagal savo skonį.

Be to, „Realme“ pristatė naują „Spalvotų matymo gerinimo“ funkciją, skirtą daltonikai, kuri patobulina tam tikras spalvas, kad tokie vartotojai galėtų geriau matyti.

Galiausiai, kalbant apie ekrano apsaugą, „Realme GT 6“ yra su naujausiu „Corning Gorilla Glass Victus 2“ stiklu, kuris mūsų bandymuose pasirodė labai gerai, nes buvo tik minimalūs įbrėžimai.

„Realme GT 6“ apžvalga: našumas

Žaidimo patirties vaizdas

Našumas yra vienas didžiausių skirtumų tarp Realme GT 6 ir jo mažesnio brolio. GT 6 yra su naujausiu Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 lustu, turinčiu vieną Cortex X4 branduolį sudėtingiausioms užduotims atlikti, keturis didelio našumo branduolius ir keturis efektyvius branduolius. Be to, įrenginyje yra iki 12 GB LPDDR5X RAM ir 512 GB UFS 4.0 atminties.

Telefono sąsaja prasiskverbia per nežymiai trumpą įkėlimo laiką, o kasdieninis naudojimas netrukdo ar mikčioja. Išmanusis programinės įrangos atnaujinimo dažnio perjungimas dar labiau pagerina našumą ir taupo baterijos veikimo laiką.

Pereinant prie sintetinių etalonų, 8s Gen 3 lustas padėjo įrenginiui surinkti garbingus 1 65 999 taškus AnTuTu etalone. „Geekbench“ vieno branduolio ir kelių branduolių testuose jis pasiekė atitinkamai 1 989 ir 5 178. Be to, atliekant 30 sriegių ir 30 minučių droselio testą, prietaisas išlaikė daugiau nei 94 % didžiausio našumo.

AnTuTu etaloniniai rezultatai

Kalbant apie žaidimus, mes išbandėme „Realme GT 6“ tokiuose žaidimuose kaip CODM ir BGMI, o rezultatai buvo įspūdingi. Įrenginys išlaikė tvirtą kadrų dažnį be įkaitimo, net esant maksimaliems nustatymams.

Baterijos veikimo laikas

Atsižvelgdami į didelę 5500 mAh bateriją, daug tikėjomės akumuliatoriaus veikimo laiko ir nenusivylėme. Realme GT 6 truko visą dieną intensyviai naudojant, įskaitant fotoaparato pavyzdžių ėmimą, ilgas BGMI sesijas ir filmų žiūrėjimą.

„Realme GT 6“ apžvalga: fotoaparatai

„Realme GT 6“ kameros modulio vaizdas

Kameros yra dar vienas svarbus skirtumas tarp GT 6 ir GT 6T. Realme GT 6 yra trijų kamerų sąranka, kurią sudaro 50 MP Sony LYT-808 pagrindinės kameros jutiklis, 47 mm 50 MP Samsung JN5 teleobjektyvas ir 8 MP 112 laipsnių Sony IMX355 itin platus jutiklis.

Dienos šviesoje nuotraukos buvo ryškios, su natūraliomis spalvomis, geru lauko gyliu ir dideliu HDR, todėl objektas ir fonas liko matomi. Nors telefonas retkarčiais per daug eksponuodavo objektus ryškioje saulės šviesoje, bendras našumas vis tiek yra daugiau nei pakankamas. Be to, pastebėjau klaidą, kai užfiksavus judantį objektą, tolesnio apdorojimo metu įvyko reikšmingų pokyčių, o objektas drastiškai pakeitė savo padėtį. Pranešiau apie šią problemą „Realme“ komandai, kuri stengiasi ją išspręsti.

Perėjus į portreto režimą, pradedamas naudoti teleobjektyvas. Rezultatai buvo nuostabūs, naudojant natūralų bokeh efektą, puikų kraštų aptikimą ir apšvietimą. Tačiau svarbu pažymėti, kad prasto apšvietimo sąlygomis kokybė šiek tiek pablogėjo.

Naktinės nuotraukos

Naudojant naująjį „Sony“ jutiklį, „Realme GT 6“ naktinio veikimo lūkesčiai buvo dideli, ir tai nenuvylė. Jame užfiksuotos nuotraukos su tinkamomis detalėmis, puikiomis spalvomis ir minimaliu triukšmu dirbtinio ir prasto apšvietimo scenarijuose.

Zoom ir UltraWide kadrai

47 mm objektyvas, kuris suteikia šiek tiek daugiau nei 3x priartinimą, padarė geras nuotraukas, leidžiančias priartinti tolimus objektus. Tačiau pastebėjome keletą spalvų skirtumų tarp priartinimo ir pagrindinės kameros.

8 MP UltraWide objektyvas nėra geriausias rinkoje. Nuotraukas galima naudoti tik dienos šviesoje. Tačiau kokybė tampa dideliu rūpesčiu naktį, nes dauguma kadrų būna purvini.

Asmenukės ir vaizdo įrašai

32 MP asmenukių šaudyklė pasirodė ypač gerai mūsų bandymų metu, o rezultatai buvo nuostabios detalės, HDR ir tikslūs odos atspalviai. Be to, naktį nepastebėjome jokių reikšmingų kokybės kritimų.

Dėl 8s Gen 3 lusto „Realme GT 6“ gali užfiksuoti iki 4K@60 fps vaizdo įrašų. Klipai buvo išsamūs, su dideliu stabilizavimu ir geromis spalvomis.

Realme GT 6 apžvalga: programinė įranga

„Realme GT 6“ priekio vaizdas

„Realme GT 6“ veikia naujausioje „Android 14“ operacinėje sistemoje su „Realme UI 5.0“ viršuje. Bendrovė pažadėjo trejus metus atnaujinti programinę įrangą ir ketverius metus saugos pataisas. Nors konkurentai, tokie kaip „Xiaomi 14 Civi“, žada penkerių metų programinės įrangos palaikymą, „Realme GT 6“ ilgaamžiškumas daugeliui vidutinių vartotojų neturėtų kelti problemų.

Dėl 8s Gen 3 lusto programinės įrangos patirtis yra nuostabi, be įkėlimo laiko ar vėlavimo. Tačiau, kaip ir brolis, „Realme“ sujungė keletą iš anksto įdiegtų programų, tokių kaip „Finshell Pay“, „Amazon“ ir kt.

Ar „Realme GT 6“ to vertas?

Realme GT 6-1 galinės dalies vaizdas

Už pradinę kainą Rs. 35 999, įskaitant pasiūlymus, „Realme GT 6“ konkuruoja segmente, kuriame nebuvo daug veiksmo. Nors „Xiaomi 14 Civi“, be abejo, turi geresnę kamerą, ji kainuoja daugiau dėl „Leica“ partnerystės. Todėl, jei perkate šiame segmente ir norite tvirto universalaus telefono su geromis kameromis, nuostabiu našumu ir puikiu ekranu, patikrinkite „Realme GT 6“.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -