Realme Buds Air 6 apžvalga: aukščiausios kokybės garsas už nebrangią kainą

Ne paslaptis, kad nebrangių TWS ausinių kategorijoje gausu prekių ženklų, kurie konkuruoja siūlydami geriausią kainos ir kokybės santykį. Tai neabejotinai apsunkina išsiskirti rinkoje. Tačiau yra vienas prekės ženklas, kuris nuolat tiekia geriausias TWS ausines: „Realme“. Taigi, kai bendrovė pasiekė, kad peržiūrėtų savo naująjį Buds Air 6, mes buvome labai susijaudinę, atsižvelgdami į pažadėtas funkcijas. Dabar išlieka klausimas, ar „Realme“ vėl pateikė nuostabų varžovą? Trumpas atsakymas yra taip. Išsiaiškinkime, kodėl, mūsų naujojo Realme Buds Air 6 apžvalgoje.

„Realme Buds Air 6“ apžvalga

Hisanas Kidwai

Santrauka

„Realme Buds Air 6“ siūlo geriausią garso kokybę savo kainų segmente su kompetentingu ANC ir didelės raiškos garso palaikymu. Nors papildomą programą reikia šiek tiek patobulinti, bendras paketas yra vienas geriausių už kainą.

„Realme Buds Air 6“ apžvalga: Dizainas ir patogumas

Realme Buds Air 6-2 vaizdas

Pradedant nuo dėžutės turinio, „Realme“ sujungė visus varpelius ir švilpukus, įskaitant pumpurus su nešiojimo dėklu, įkrovimo laidą ir įvairaus dydžio ausų antgalių rinkinį. Išbandėme „Forest Green“ variantą „Buds Air 6“ ir tai turbūt pati geriausia spalva, atsižvelgiant į tai, kad nedaugelis prekių ženklų pasirenka žalią maršrutą.

Kita vertus, plastikinis dėklas buvo tiesiog puikus, be nieko ypatingo. Nors galite manyti, kad tai nuobodu, palyginti su tokiais prekių ženklais kaip „Nothing“, kurie daug dirba dizaino skyriui, nereikia išradinėti naujo, kai tabletės formos dėklas veikia gerai. Man patinka tokie dėklai, nes juose galima atidaryti viena ranka. Be to, „Realme“ apačioje dosniai įtraukė fizinį atstatymo mygtuką, todėl įrenginio prijungimas yra paprastas.

Judant toliau, pumpurai gali pasigirti tipiška Realme dizaino kalba su matiniu koteliu. Neturėjome priekaištų dėl ausinių, o patogumas buvo aukščiausios klasės. Nors pripažįstame, kad tinkamumas yra asmeninis pasirinkimas, aš taip pat turėjau kitų išbandyti „Air 6“ ir niekas neturėjo jokių priekaištų.

Realme Buds Air 6 apžvalga: valdikliai

Asmens, nešiojančio Realme Buds Air 6, vaizdas

Prieš gilinantis į spektaklį, „Realme Buds Air 6“ siūlo trijų skirtingų tipų jutiklinius valdiklius. Tai apima dukart palietimą, kad paleistumėte / pristabdytumėte muziką, tris kartus palietus kitą dainą, ir bakstelėjimą ir palaikykite, kad perjungtumėte ANC ir Skaidrumo režimus.

Naudotojai turi paliesti viršutinį stiebo galą, kad suaktyvintų šiuos veiksmus. Tai kelia dvi problemas. Pirma, kai bandžiau leisti / pristabdyti muziką, čiaupas įstūmė ausines į ausies kanalą, todėl reikėjo reguliuoti. Be to, atsižvelgiant į tai, kad lietimui jautri sritis yra gana maža, raumenų atminčiai išsiugdyti reikia šiek tiek laiko.

Nepaisant šių nedidelių nepatogumų, valdikliai veikė kiekvieną kartą, kai atlikdavau veiksmus, skirtingai nei „Nothing Ear“ (a). Be to, nesusidūriau su muzikos problemomis, sustodama atsitiktiniu laiku.

Kompanioninė programa

Panašiai kaip ir kiti Realme produktai, Buds Air 6 veikia su Realme Link programėle, kurią lengva naudoti. Susiejimo procesas apima programos įdiegimą ir pumpurų prijungimą per „Bluetooth“. Be to, programėlė leidžia vartotojams keisti įvairius pumpurų nustatymus. Pirma, yra ekvalaizeris, kuris leidžia keisti skirtingus garso rodiklius ir juos tiksliai suderinti pagal savo pageidavimus. Be to, galite naudoti programą norėdami perjungti skirtingus garso režimus, įjungti didelės raiškos garso ir žaidimo režimus bei atlikti ausų tinkamumo testą.

Tačiau susidūrėme su keliomis programėlės problemomis. Pirma, naudotojai turi susikurti paskyrą po įdiegimo, o tai, nors ir nėra didelė problema, kelia tam tikrų privatumo problemų. Be to, programa kartais atsitiktinai atsijungia nuo paskyrų, todėl naudotojai turi vėl prisijungti. Be to, perjungimas tarp iOS įrenginių taip pat buvo problemiškas, nes ausinės atsisakė prisijungti.

Realme Buds Air 6 apžvalga: garso kokybė

Bylos vaizdas

Jei vienu žodžiu reikėtų apibūdinti Buds Air 6 garso kokybę, ji būtų subalansuota. Tačiau prieš pasineriant svarbu paminėti, kad pumpuruose yra 12,4 mm gylio žemųjų dažnių tvarkyklė, taip pat LHDC 5.0 su didelės raiškos garsu, AAC ir SBC kodekų palaikymas. Išbandėme ausines ant takelių, įskaitant:

  • „Oksitocinas”
  • „Šitaip”
  • „VVV”
  • „Kas yra meilė?”
  • „Nieko negaliu man pasakyti“

Kaip sakiau, subalansuotas yra geriausias žodis Buds Air 6 apibūdinti. Daugumoje nebrangių ausinių prekės ženklai linkę sustiprinti žemuosius dažnius, kad patiktų paprastam vartotojui. Nors bosuose nėra nieko blogo, jis gali nugalėti kitus instrumentus. Laimei, „Realme“ puikiai subalansavo garsą ir girdėjau aukštus, vidutinius ir žemus garsus. Be to, instrumentų atskyrimas taip pat buvo aukščiausio lygio.

ANC našumas

ANC pasirodymo vaizdas

„Realme“ teigia, kad „Buds Air 6“ gali panaikinti iki 50 dB triukšmą, ir mes galime tai patvirtinti. Mūsų bandymų metu ANC našumas buvo puikus, o pumpurai veiksmingai panaikino beveik visą triukšmą, išskyrus garsius ūžesius. Be to, jūs gaunate tris skirtingus ANC režimus: Max, Moderate ir Mild, kuriuos galima naudoti įvairiose situacijose. Tačiau jei nenorite kaskart keisti ANC lygių, galite tiesiog įjungti ausines į išmanųjį režimą, kuris automatiškai koreguoja ANC lygius pagal aplinką.

Kita vertus, skaidrumo režimas mus šiek tiek nuvylė. Kalbantis su kitu žmogumi, jų balsas jautėsi dirbtinis, tarsi jie kalbėtų per skambutį.

„Realme Buds Air 6“ apžvalga: akumuliatoriaus veikimo laikas

Akumuliatoriaus tarnavimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudojimo, bet su ausinėmis iki galo įkrovus klausiausi maždaug 6 valandas, kai ANC įjungtas maksimaliai ir įjungtas didelės raiškos garsas. Kartu su dėklu iš viso išgyvenau maždaug 38 valandas, o tai truko visą savaitę.

Ar turėtumėte nusipirkti „Realme Buds Air 6“?

Realme Buds Air 6-3 vaizdas

Pradedant nuo Rs. 3 299, „Realme Buds Air 6“ siūlo puikią garso kokybę, didelės raiškos garso palaikymą ir efektyvų ANC. Nors programėlėje „Realme Link“ būtų galima patobulinti, ausinės sulaukia rimtų nykščių aukštyn. Jei perkate šiame segmente, būtinai peržiūrėkite juos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -