Kaip žaisti PSP žaidimus naudojant PPSSPP emuliatorių „iPhone“?

Daugeliui jaunų suaugusiųjų PSP buvo technologijų viršūnė, sujungianti įprastos konsolės galią ir Nintendo Switch dydžio. Galbūt dėl ​​​​to daugelis mano, kad konsolė yra pranašesnė už savo laiką ir nepaisant daugybės šiandien siūlomų variantų, žmonės, įskaitant mane, vis dar pasigenda PSP. Nors emuliacija leido „Android“ ir „Windows“ naudotojams iš naujo išgyventi savo vaikystę, „iOS“ naudotojai tokios galimybės neturėjo. Laimei, neseniai Apple pakeitus nuomonę dėl emuliatorių, populiarusis PPSSPP emuliatorius pagaliau pateko į iOS App Store. Paaiškinsime, kas yra PPSSPP ir kaip galite lengvai žaisti PSP žaidimus.

Kas yra PPSSPP emuliatorius?

Tiems, kurie yra susipažinę su emuliacija, PPSSPP emuliatoriaus pristatymo nereikia. Tačiau „iOS“ naudotojams PPSSPP veikia panašiai kaip „Delta“ emuliatorius, imituodamas PSP konsolės funkcionalumą, leidžiantį paleisti ROM, todėl vartotojai gali žaisti mėgstamus žaidimus.

Programėlę paskelbęs kūrėjas Henrikas Rydgårdas teigė, kad nors emuliatorius turi visas funkcijas, reikalingas PSP žaidimams žaisti, yra tam tikrų apribojimų. Pirma, dėl „Apple“ politikos emuliatoriuje nėra „Just-in-Time“ perkompiliatorių, kurie padeda išversti kodus ir pagerinti našumą. Be to, programėlė nepalaiko Apple Magic Keyboard, o RetroAchievements funkcija buvo išjungta.

Kaip gauti žaidimų ROM PPSSPP emuliacijai?

Kitas svarbus žingsnis yra žaidimų ROM įsigijimas, o šiuo metu yra du būdai tai padaryti. Pirma, jei turite senus PSP žaidimų diskus, galite iš jų išgauti ROM failus. Tačiau jums reikės UMD skaitytuvo arba PSP konsolės, nes dauguma nešiojamųjų kompiuterių nepalaiko UMD platformos. Arba galite apsilankyti ROM svetainėje ir atsisiųsti failus. Padaryti tai:

 1. Apsilankykite emulatorgames.net svetainėje.
 2. Viršutiniame kairiajame kampe eikite į skyrių „ROM“.
 3. Tolesniame sąraše pasirinkite „PSP“ konsolę.
 4. Ieškokite norimo žaidimo.
 5. Atsisiųskite failą.

Tačiau svarbu pažymėti, kad skirtingai nuo kitų konsolių, PSP ROM dažnai turi du failus, kurie yra suglaudinti į vieną. Todėl atsisiuntę turėsite išskleisti failus, kad emuliatorius juos atpažintų. Padaryti tai:

 1. Atsisiųskite „WinRAR“ iš „App Store“.
 2. Atidarykite programą.
 3. Eikite į atsisiuntimų aplanką arba bet kur, kur yra atsisiųstas žaidimo ROM.
 4. Išskleiskite failus.

Importuoti žaidimus

Išskleidus failus, kitas mūsų sąrašo žingsnis yra importuoti šiuos žaidimus į PPSSPP emuliatorių. Atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite PPSSPP emuliatoriaus programą.
 2. Spustelėkite mygtuką „Naršyti“.
  PPSSPP psp iOS emuliatoriaus naršymo nustatymo ekrano kopija
 3. Eikite į savo žaidimo aplanką.
 4. Spustelėkite „Atidaryti“, kad importuotumėte žaidimą.
  „Tekken PSP“ žaidimo, veikiančio „iOS“ PPSSPP emuliatoriuje, ekrano kopija

Tinkinimo parinktys PPSSPP emuliatoriuje

Kadangi emuliatorius tiesiog veikia iš karto, įprastame PPSSPP emuliatoriuje nėra daug tinkinimo parinkčių. Nepaisant to, vartotojai gali:

1. Išsaugokite žaidimo būsenas

Su PSP palaikančiomis istorijų žaidimais, pvz., GTA San Andreas ir Final Fantasy, žaidimo būsenų išsaugojimas tampa esmine funkcija, atsižvelgiant į tai, kad tikriausiai neužbaigsite pavadinimų vienu prisėdimu. Todėl, norėdami išsaugoti žaidimą, nurodykite:

 1. Atidarykite PPSSPP emuliatorių ir eikite į savo žaidimą.
 2. Atidarykite meniu.
 3. Spustelėkite „Išsaugoti būseną“ ir viskas!
Funkcijos Išsaugoti būseną ekrano kopija

2. Išsaugokite žaidimų profilius

Atsižvelgiant į įvairų PSP žaidimų katalogą, galbūt norėsite nustatyti valdiklius skirtingai, atsižvelgiant į konkretų žaidimą. Pavyzdžiui, galite norėti, kad mygtukas X būtų skirtas konkrečiam veiksmui „Tekken“, o kažkas kitokio „Final Fantasy“. Laimei, emuliatorius turi šią funkciją žaidimų profiliams nustatyti:

 1. Atidarykite norimą žaidimą.
 2. Atidarykite meniu.
 3. Spustelėkite „Sukurti žaidimo konfigūraciją“.
 4. Dabar galite koreguoti konkretaus žaidimo valdiklius ir nustatymus.
Valdymo atvaizdavimo funkcijos ekrano kopija

3. Greitas sukimas pirmyn

Niekas nemėgsta sėdėti per ilgus kalbančių veikėjų monologus. Laimei, galite praleisti nuobodžias dalis naudodami greito sukimo pirmyn funkciją, įdėtą tiesiai į PPSSPP emuliatorių. Padaryti tai:

 1. Atidarykite norimą žaidimą.
 2. Laikykite paleidimo mygtuką šalia mygtuko „Pasirinkti“.
„iOS“ PPSSPP psp emuliatoriaus „Fast forward“ funkcijos ekrano kopija


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -