Kaip sureguliuoti „iPhone“ žibintuvėlio spindulį / fokusavimą „iOS 18“?

Birželio 10 d. vykusiame Apple WWDC 2024 renginyje buvo atskleista daug įdomių dalykų. Su naujausiu iOS 18 atnaujinimu, skirtu iPhone, Apple pridėjo stebėtiną žibintuvėlio funkciją. Nors daugelis iš mūsų yra susipažinę su žibintuvėlio ryškumo reguliavimu, iOS 18 pristato naują galimybę: galimybę keisti šviesos pluošto plotį.

Tai reiškia, kad dabar galite valdyti, kaip plačiai ar siaurai sklinda žibintuvėlio apšvietimas. Tai nedidelis reguliavimas, kuris gali labai pakeisti jūsų iPhone naudojimą įvairiose apšvietimo situacijose.

Pavyzdžiui, jei stovyklaujate, galite išplėsti šviesą, kad pamatytumėte daugiau aplinkui ir neužkliūtumėte už daiktų. Arba, jei skaitote lovoje, kol kas nors miega, galite sumažinti šviesą, kad tai netrukdytų.

Kaip sureguliuoti žibintuvėlio spindulį iOS 18?

Atlikdami toliau nurodytus veiksmus, galite lengvai pritaikyti savo iPhone žibintuvėlio spindulį, kad jis atitiktų jūsų pageidavimus ir apšvietimo poreikius.

  • Atnaujinkite į iOS 18: įsitikinkite, kad jūsų „iPhone“ veikia „iOS 18“ arba naujesnė versija. Galite patikrinti, ar yra naujinimų, apsilankę Nustatymai > Bendrieji > Programinės įrangos naujinimas.
  • Prisijunkite prie valdymo centro: braukite žemyn iš viršaus, kad atidarytumėte valdymo centrą.
  • Suaktyvinkite žibintuvėlį: palieskite žibintuvėlio piktogramą valdymo centre, kad ją įjungtumėte.
  • Tinkinkite spindulį: Slinkite spindulio valdiklį į kairę arba į dešinę, kad sureguliuotumėte žibintuvėlio spindulio plotį. Perkėlus jį į kairę, spindulys susiaurina, o perkėlus į dešinę, jis išplečiamas.
  • Atleiskite į Nustatyti: Kai būsite patenkinti nustatymais, atleiskite pirštą nuo ekrano. Žibintuvėlis išlaikys sureguliuotą intensyvumą ir spindulį, kol jį išjungsite arba vėl pakoreguosite nustatymus.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -