Kaip sukurti dirbtinio intelekto sukurtus vaizdo įrašus naudojant Vidnoz AI

Ne paslaptis, kad generatyvusis dirbtinis intelektas užvaldė pasaulį audringai, padėdamas atlikti viską – nuo ​​namų darbų iki namų dekoro kūrimo. Dėl to kilo didelis triukšmas apie AI vaizdo įrašus ir jų potencialą sukelti revoliuciją vaizdo įrašų gamybos pramonėje, leidžiant bet kam paversti savo idėjas realybe be rankinio filmavimo ir montažo darbo.

Nors „OpenAI Sora“ vis dar kuriama, gali kilti klausimas, ar šiandien yra koks nors įrankis, galintis padėti pradėti jūsų turinio kūrimo kelionę. Čia atsiranda Vidnoz AI – nemokamas AI vaizdo generavimo įrankis, galintis padėti kurti vaizdo įrašus. Štai viskas, ką reikia žinoti apie tai.

Kas yra Vidnoz AI?

Kaip minėta pirmiau, Vidnoz AI gali padėti kurti vaizdo įrašus tokioms platformoms kaip „TikTok“, „Instagram Reels“ ir „YouTube Shorts“.

Tačiau, atsižvelgiant į daugybę vaizdo įrašų kūrimo žanro galimybių, gali kilti klausimų apie tai, ką gali padaryti AI įrankis. Nors jame yra daug funkcijų, pagrindinis jo pardavimo taškas yra galimybė kurti nemokamus AI vaizdo įrašus su avataru.

Avatarų vaizdas

Pavyzdžiui, tarkime, kad turite nedidelį „TikTok“ kanalą ir jums reikia, kad kas nors pateiktų naujienas ir mokomuosius vaizdo įrašus. Užuot samdę ką nors, galite tiesiog įkelti savo scenarijų į Vidnoz AI ir pasirinkti iš daugiau nei 900 galimų avatarų, kad jį atliktumėte. Be to, galite pakeisti AI balsą, kad jis geriau atitiktų jūsų turinį.

Tačiau jei jums nepatinka galimi pseudoportreto pasirinkimai, taip pat galite įkelti nuotraukas, kad sukurtumėte tinkintą pseudoportretą. Procesas yra nesudėtingas, o programa padės atlikti visus veiksmus.

Sukūrę savo pseudoportretą, taip pat galite klonuoti savo balsą, kad jis skambėtų kaip jūs. Tačiau atminkite, kad balso klonavimas yra mokamos prenumeratos pakopos dalis.

Be to, „Vidnoz AI“ apima šablonus skirtingiems scenarijams, pvz., naujausioms naujienoms, instrukcijoms ir paaiškinimams, leidžiančius vartotojams pasirinkti tinkamiausią jų turiniui. Bet tai dar ne viskas. Vidnoz AI neseniai pristatė naują pokalbių funkciją, kurioje galite įvesti scenarijus dviem skirtingiems AI avatarams, kad galėtumėte kalbėtis. Galiausiai, dėl to, kad vartotojai gali naudotis šia funkcija nemokamai, vaizdo įrašų kūrimas tampa paprastas.

Pokalbio funkcijos ekrano kopija

Kaip sukuriate dirbtinio intelekto sukurtą vaizdo įrašą?

Dabar, kai apžvelgėme pagrindus, laikas sukurti AI vaizdo įrašą. Pirmiausia jums reikės scenarijaus, pageidautina 1–3 minučių trukmės. Kai turėsite savo scenarijų:

 1. Eikite į Vidnoz AI svetainę.
 2. Sukurkite naują projektą.
 3. Pasirinkite norimą šabloną.
  Vidnoz AI šablonų puslapio ekrano kopija
 4. Spustelėkite viršuje esantį mygtuką „Avataras“ ir pasirinkite norimą avatarą. Arba galite įkelti savo nuotraukas, kad sukurtumėte asmeninį avatarą.
  Vidnoz AI puslapio Avatars ekrano kopija
 5. Įveskite scenarijų žemiau esančiame dialogo lange „Kalbos tekstas“.
 6. Pasirinkite norimą savo avataro balsą. Arba galite įkelti balso pavyzdžius ir klonuoti savo balsą.
  Vidnoz AI balso pasirinkimo parinkties ekrano kopija
 7. Sureguliuokite greičio, žingsnio ir garsumo nustatymus spustelėdami meniu „Parinktys“.
  Balso nustatymų meniu ekrano kopija
 8. Redaguokite ekrane esantį tekstą iki norimos išvesties.
  Ekrano teksto rengyklės ekrano kopija
 9. Peržiūrėkite savo vaizdo įrašą.
 10. Spustelėkite „Generuoti“ ir viskas!

Nors AI vaizdo įrašai yra pagrindinis pardavimo taškas, Vidnoz AI taip pat siūlo daugybę kitų funkcijų.

Jame yra daug vaizdo įrašų redagavimo įrankių, leidžiančių vartotojams pritaikyti savo AI vaizdo įrašus ir atlikti baigiamuosius darbus. Be to, jame taip pat yra dar 20 funkcijų, leidžiančių naudotojams keistis veidais vaizdo įrašuose ir kurti muziką bei animacinius filmus.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -