Kaip blokuoti „YouTube“ skelbimus naudojant VPN?

Kai „YouTube“ pirmą kartą pristatė skelbimus, jie nebuvo įkyrūs ir suteikė kūrėjams būdą užsidirbti pinigų. Tačiau bėgant metams reklama iš nedidelio nepatogumo tapo vienu iš labiausiai erzinančių dalykų platformoje.

Be to, vykstant „YouTube“ karui su skelbimų blokatoriais, naudotojams nelieka nieko kito, kaip tik užsiprenumeruoti „YouTube Premium“ arba žiūrėti kelis 30 sekundžių skelbimus.

Laimei, yra paprastas šios problemos sprendimas, apie kurį mažai kas kalba: „Surfshark VPN“. Šiame straipsnyje parodysime du būdus, kaip praleisti šiuos erzinančius skelbimus.

Kaip VPN gali padėti?

„Surfshark VPN“ logotipas

Prieš pradedant veiksmus, svarbu suprasti, kaip veikia VPN. Paslauga užšifruoja visus jūsų duomenis ir IP adresą, kad galėtumėte suklastoti savo buvimo vietą. Tai leidžia vartotojams apeiti geografinius apribojimus ir be problemų naršyti internete. Be to, VPN taip pat užmaskuoja jūsų veiklą internete, neleisdamas svetainėms sekti jūsų buvimo vietos.

Kadangi VPN pranašumai dabar yra aiškūs, jums gali kilti klausimas, kurį iš jų naudoti. Nors pripažįstame, kad rinkoje yra keletas nemokamų VPN, ne visi yra vienodi.

Naujausiose ataskaitose nustatyta, kad daugelis nemokamų VPN neužšifruoja vartotojo duomenų, o kai kuriuose jų yra kenkėjiškų programų. Todėl, turėdami omenyje tokius atvejus, rekomenduojame naudoti tik patikimas paslaugas, tokias kaip Surfshark VPN.

Blokuoti skelbimus „YouTube“.

Yra du būdai, kaip atsikratyti skelbimų, ir abu yra gana paprasti:

1. CleanWeb

„Surfshark“ turi daugybę papildomų funkcijų, skirtų padėti vartotojams, viena iš jų yra „CleanWeb“. Paprastai tariant, „CleanWeb“ yra funkcija, kuri blokuoja visus skelbimus, kenkėjiškas svetaines ir stebėjimo priemones iš interneto, todėl jūsų buvimas internete tampa nematomas.

Todėl ši funkcija taip pat gali padėti blokuoti skelbimus „YouTube“ ir sutaupyti brangaus laiko. Norėdami blokuoti skelbimus:

 • Eikite į Surfshark svetainę.
 • Slinkite žemyn, kad rastumėte skyrių „Įdiegti CleanWeb 2.0“.
  „Surfshark“ svetainės „Clean Web“ atsisiuntimų puslapio ekrano kopija, skirta blokuoti „YouTube“ skelbimus
 • Pasirinkite naršyklę ir atsisiųskite plėtinį.
 • Dabar atidarykite plėtinį.
  „Chrome“ skirtukų „Plėtiniai“ ekrano kopija
 • Eikite į skyrių „CleanWeb“ ir įjunkite jį.
  „Clean Web“ plėtinio, skirto „YouTube“ skelbimams blokuoti, ekrano kopija

2. Naudokite konkrečius VPN serverius

Jei nenorite įdiegti naršyklės plėtinio, yra kitas būdas blokuoti „YouTube“ skelbimus: prisijungti prie konkrečių šalių serverių. Tačiau jums gali kilti klausimas, kodėl „YouTube“ nerodo skelbimų tam tikrose šalyse.

Nors neturime tikslaus atsakymo, kai kurie teigia, kad tokiose šalyse nėra pajamų gavimo programos, todėl gyventojai atleidžiami nuo skelbimų. Norėdami pasinaudoti šia situacija:

 • Atidarykite „Surfshark VPN“ programą.
 • Šalių skirtuke ieškokite Albanijos arba Moldovos.
  „Surfshark“ programos ekrano kopija ieškant Albanijos, kad blokuotų „YouTube“ skelbimus
 • Pasirinkite vieną ir spustelėkite „Quick Connect“ ir viskas.
  „Surfshark VPN“, prijungto prie Albanijos serverio, ekrano kopija


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -