Kai „Microsoft“ palieka savo stebėtojo vietą, „OpenAI“ teigia, kad daugiau stebėtojų nebeturės

Praėjus mėnesiams po to, kai „Microsoft“ gavo stebėtojo vietą „OpenAI“ valdyboje, bendrovė palieka balsavimo teisę neturinčią vietą.

Antradienį „OpenAI“ atsiųstame laiške „Microsoft“ teigė, kad „Axios“ teigimu, įmonė pastebėjo pakankamai pažangos dirbtinio intelekto įmonėje ir yra įsitikinusi jos kryptimi.

OpenAI teigė, kad po šio pakeitimo valdyboje nebeliks stebėtojų. Tai greičiausiai atmeta pranešimus apie „Apple“ įgijimą stebėtojo vietoje.

„Esame dėkingi „Microsoft“ už išreiškimą pasitikėjimu valdyba ir įmonės kryptimi, ir tikimės tęsti sėkmingą partnerystę“, – teigiama „OpenAI“ pranešime, atsiųstame „TechCrunch“.

„Vadovaujant finansų direktorei Sarah Friar, mes kuriame naują požiūrį į pagrindinių strateginių partnerių, tokių kaip Microsoft ir Apple, ir investuotojų, tokių kaip Thrive Capital ir Khosla Ventures, informavimą ir įtraukimą.

„Microsoft“ užėmė stebėtojo pareigas po to, kai Sam Altman buvo atleistas iš pareigų ir galiausiai vėl įdarbintas „OpenAI“, o didžioji valdybos dalis – baro „Quora“ generalinis direktorius Adamas D'Angelo – buvo pertvarkytas. Naująją OpenAI valdybą sudaro buvęs „Salesforce“ generalinis direktorius Bretas Tayloras, buvęs iždo sekretorius Larry Summersas, „Instacart“ generalinis direktorius Fidji Simo, buvęs „Sony Corp“ viceprezidentas Nicole Seligman, buvęs Billo ir Melindos Geitsų fondo generalinis direktorius dr. Sue Desmond-Hellmann, buvęs NSA vadovas Paulas Nakasone ir Samas Altmanas, išskyrus D'Aneglo.

Nuo praėjusių metų OpenAI pokyčių kai kurie geriausi mokslininkai, tokie kaip Andrej Karpathy ir Ilya Sutskever, paliko įmonę. Išvykęs Sutskeveris įkūrė naują dirbtinio intelekto kompaniją, pavadintą „Safe Superintelligence Inc.“ (SSI), daugiausia dėmesio skiriant dirbtinio intelekto saugos gerinimui.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -