Ką „ISTG“ slengas reiškia socialinėje žiniasklaidoje?

Naršymas socialinės žiniasklaidos slengais gali jaustis kaip slaptos kalbos dekodavimas. Vienas iš tokių terminų, su kuriais galite susidurti, yra „ISTG“. „Prisiekiu Dievu“ trumpinys, ISTG plačiai naudojamas tokiose platformose kaip „Twitter“, „Snapchat“ ir „TikTok“. Suprasdami, kaip žmonės ja naudojasi, galite sužinoti, kas populiaru internete. Šis straipsnis padės suprasti, ką „ISTG“ slengas reiškia socialinėje žiniasklaidoje ir kaip jis naudojamas.

Viena dažna frazė, kurią galite pamatyti, yra „ISTG“, kuri reiškia „Prisiekiu Dievu“. Žmonės tai naudoja norėdami pabrėžti, kad jie sako tiesą arba ką nors jaučia stipriai. Tarsi kasdieniniame pokalbyje sakyti: „Aš tikrai tai turiu galvoje“ arba „Aš rimtai“. Dėl to tai, ką jie sako, skamba rimčiau ir parodo, kad jie tai tikrai turi omenyje.

Kilmė ir evoliucija

ISTG tikriausiai prasidėjo kaip būdas žmonėms parodyti savo nuoširdumą internete, galbūt tokiose socialinės žiniasklaidos platformose kaip Twitter, Snapchat ar TikTok. Laikui bėgant tai tapo įprastu būdu parodyti, kad rimtai žiūrite į tai, ką sakote. Žmonės tai naudoja norėdami pabrėžti sąžiningumą ar stiprius jausmus savo internetiniuose pokalbiuose.

„ISTG“ slengo pavyzdžiai

Štai keletas pavyzdžių, kaip žmonės naudoja „ISTG“ kasdieniuose pokalbiuose internete:

  • Rimti pareiškimai: Žmonės sako „ISTG“, norėdami pabrėžti, kad jie sako tiesą, pavyzdžiui, pamatę ką nors neįprasto. Pavyzdys: ISTG, vakar vakare mačiau vaiduoklį!
  • Nuoširdumo įrodymas: Tai rodo sąžiningumą, kai ką nors neigia arba dalijasi asmenine patirtimi. Pavyzdys: ISTG, aš nevalgiau jūsų sausainių.
  • Emocijos: Žmonės jį naudoja norėdami išreikšti stiprius jausmus, pavyzdžiui, kai ką nors nustebino ar sujaudina. Pavyzdys: ISTG, tas filmas privertė mane verkti!

Poveikis bendravimui internetu

„ISTG“ padarė didelę įtaką žmonių bendravimui internete. Tai greitas būdas kas nors pasakyti, kad yra tikrai rimtas arba nuoširdus apie tai, ką dalijasi. Įsivaizduokite tai kaip nuorodą, kuri padeda aiškiau išreikšti jausmus ar teiginius internetiniuose pokalbiuose ir įrašuose. Ši frazė tapo įprasta skaitmeniniuose pokalbiuose ir daro įtaką mūsų saviraiškai ir bendravimui internete.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -