Išsamus vadovas, kaip padirbti GPS vietą programose mobiliesiems

Ar kada norėjote sugauti retą Charizardą tik su pižama? Galbūt esate susirūpinę dėl programų, stebinčių kiekvieną jūsų žingsnį. „iPhone“ GPS vietos klastojimas gali būti galingas įrankis žaidėjams, privatumą besirūpinantiems vartotojams ir kt. Šiame vadove išsamiai apžvelgsime vietos klastojimą, paaiškinsime jo naudą ir riziką bei kaip tai padaryti saugiai ir efektyviai naudojant „iPhone“. Taip pat išnagrinėsime dažniausias priežastis naudoti a netikra GPS vieta kad galėtumėte nuspręsti, ar tai jums tinkamas triukas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

1 dalis: Ką veikia vietos apgaulė?

Įsivaizduokite, kad keliaujate po pasaulį virtualiai vienu paspaudimu! Tai vietos klastojimo magija! Vietovės klaidinimas arba GPS vietos keitimas reiškia, kad jūsų iPhone programos apgaudinėjamos ir galvoja, kad esate kitoje vietoje nei esate. Tai pasiekiama naudojant specializuotas programėles, kurios sukuria virtualų GPS signalą, pakeičiant tikrus telefono vietos duomenis pasirinkta netikra vieta.

Yra du pagrindiniai vietovių klastojimo programų tipai: tos, kurioms reikalingas „iPhone“ įtaisas, ir tos, kurios veikia nesugadintuose įrenginiuose. Jailbroken iPhone siūlo daugiau lankstumo, tačiau procesas gali būti rizikingas ir gali anuliuoti jūsų garantiją. Šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime metodams, kurie tinka nenaudojamiems „iPhone“ telefonams.

Nauda ir rizika

Apsimesti, kad esate kitur telefono programose, gali atrodyti kaip smagus triukas. Tai gali padėti atrakinti ir tyrinėti naujus dalykus. Tačiau, be gerų dalykų, pakeitus vietą gali kilti ir tam tikrų problemų. Štai keletas privalumų ir pavojų, kuriuos turėtumėte atsiminti keisdami GPS vietą:

Privalumai:

Privatumo kontrolė: Jei manote, kad jūsų programos šnipinėja jus, klastojimas leidžia valdyti vietos duomenis. Tai leidžia apsaugoti savo vietą realiuoju laiku nuo programų ir paslaugų, kurios gali netinkamai naudoti jūsų duomenis.

Pasiekite turinį: Kai kurios programos, funkcijos ir turinys gali būti pasiekiami tik tam tikrose vietose. Apgaulė gali padėti apeiti šiuos apribojimus ir atrakinti konkretaus regiono turinį ir paslaugas, kurių jūsų vietovėje nėra.

Patobulintas žaidimas: Pakeitus GPS vietą, galite virtualiai teleportuotis, o tai gali padėti pagerinti žaidimų patirtį. Jei jums patinka „Pokemon Go“, jis gali padėti pagauti retus radinius ir įveikti iššūkius nepaliekant nuo sofos.

Rizikos:

Paskyros sustabdymas: Kai kurioms paslaugoms gali būti taikomos griežtos taisyklės, neleidžiančios keisti GPS vietos. Jei jie sugautų jus apgaudinėjant, jie gali sustabdyti ar net nutraukti jūsų paskyrą.

Susirūpinimas dėl saugumo: Atminkite, kad naudojant nepatikimus klastojimo įrankius, jūsų įrenginys gali patekti į kenkėjiškas programas. Laikykitės patikimų šaltinių ir įsitikinkite, kad suprantate programos leidimus prieš ją įdiegdami.

2 dalis: Kodėl norėtumėte suklastoti savo GPS vietą?

Prieš aptardami, kodėl turėtumėte suklastoti savo GPS vietą, turėtume paklausti: ar saugu bendrinti savo vietą realiuoju laiku su programomis?

Daugelis programų prašo prieigos prie jūsų vietos realiuoju laiku, kad būtų patobulintos paslaugos ir suasmenintas turinys. Tačiau vietos realiuoju laiku bendrinimas su programomis gali būti dviašmenis kardas. Galbūt ne visada žinote, kas turi prieigą prie jūsų duomenų, kaip jie naudojami (tiksliniai skelbimai?) arba ar jie yra apsaugoti nuo pažeidimų. Toliau pateikiami konkretūs scenarijai, kai gali būti naudinga suklastoti GPS vietą:

  1. Privatumo apsauga

Naudojate socialinės žiniasklaidos programą, kuri siūlo draugus pagal vietą. Privatumo sumetimais nenorite bendrinti tikslios vietos. Apgaulinga GPS vieta gali neleisti programai tiksliai sekti jūsų judesių ir pasiūlyti draugų pagal tikrąją jūsų buvimo vietą.

  1. Pasiekite geografiškai ribotą turinį

Esate sporto komandos, kurios žaidimai transliuojami tik tam tikruose regionuose, gerbėjas. Pakeitę GPS vietą į tą, kurioje transliuojami žaidimai, galite tiesiogiai transliuoti žaidimus ir neatsilikti nuo mėgstamos komandos.

  1. Pagerinkite žaidimų patirtį

Žaidžiate žaidimą, kuriame siūlomi išskirtiniai žaidimo elementai arba įvykiai skirtinguose regionuose. Galite pasiekti šiuos elementus ar įvykius suklastoję savo buvimo vietą nekeliaudami į tuos regionus.

  1. Išplėskite socialines ir pasimatymų galimybes

Esate kalbos entuziastas, norintis praktikuoti tam tikrą kalbą su gimtąja kalba. Pakeitę GPS vietą į šalį, kurioje kalbama ta kalba, kalbų mainų programose galite susilyginti su gimtąja kalba ir praplėsti savo kalbos įgūdžius.

  1. Testavimas ir plėtra

GPS vietos pakeitimas gali būti naudingas tikrinant navigacijos programas su eismo atnaujinimais realiuoju laiku. Galite matyti, kaip programa reaguoja į įvairias situacijas, imituodama skirtingas vietas ir eismo sąlygas. Tai ypač naudinga žmonėms, kuriems reikia išbandyti konkrečius maršrutus dėl tikslumo ir efektyvumo. Nors tai gali būti ne visiems reikalinga, ji gali būti naudinga tiems, kurie atlieka išsamų programos testavimą.

  1. Venkite stebėjimo pagal vietą

GPS vietos klastojimas gali būti protingas žingsnis siekiant apsaugoti jūsų privatumą internete. Tai neleidžia reklamuotojams stebėti tikrosios jūsų vietos, kai pateikiami tiksliniai skelbimai, ir sumažina su vietove susijusių skelbimų skaičių. Tai ypač naudinga, jei nerimaujate dėl savo privatumo ir norite apriboti internete bendrinamos asmeninės informacijos kiekį.

3 dalis: Kaip suklastoti GPS vietą bet kurioje programoje naudojant Wondershare Dr.Fone

Suvokę GPS vietos keitimo naudą ir riziką, pereikime prie geriausios iPhone vietos keitimo programos Wondershare Dr.Fone!

Wondershare Dr.Fone – virtuali vieta leidžia valdyti išmaniojo telefono GPS vietą. Pamirškite, kad esate apsiriboję savo fizine vieta – „Dr.Fone“ leidžia lengvai keliauti praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje. Wondershare Dr.Fone siūlo įvairias navigacijos parinktis, tokias kaip teleportavimo režimas, momentinis judėjimas, vieno sustojimo maršrutas, kelių sustojimų maršrutas ir vairasvirtės judėjimas. Visi šioje programoje galimi režimai yra pritaikyti konkrečiam naudojimui.

Štai žingsnis po žingsnio vadovas, kaip naudoti Wondershare Dr.Fone – virtualią vietą:

1 žingsnis: Paleiskite „Dr.Fone Virtual Location“ ir USB kabeliu prijunkite „iPhone“ prie kompiuterio.

prijunkite savo telefoną

2 žingsnis: Kai sistema aptinka jūsų įrenginį, turite jį suaktyvinti Kūrėjo režimas savo iDevice. Vykdykite Dr. Fone ekrane pateikiamas instrukcijas, kad atidarytumėte kūrėjo režimą.

atidaryti kūrėjo režimą

3 veiksmas: Įjungę kūrėjo režimą, iš naujo paleiskite „iDevice“. Paleidę iš naujo, iššokančiajame lange pasirinkite „Įjungti“ ir įveskite slaptažodį.

įveskite savo prieigos kodą

4 veiksmas: Dr.Fone automatiškai aptiks jūsų iPhone ir parodys virtualų žemėlapį.

Teleportuokite į bet kurią pasaulio vietą – Dr.Fone virtualios vietos teleportavimo režimas

Teleportavimo režimas būtų geriausias pasirinkimas, jei norite bendrinti tik vieną vietos tašką. Ši funkcija leidžia akimirksniu suklaidinti savo buvimo vietą vienu bakstelėjimu. Įsivaizduokite, kad pasiekiate geografiškai ribotas internetines parduotuves, duomenis ir filmus iš kitos šalies. Arba, jei norite pasigirti, kad esate tokioje vietoje, galite naudoti teleportacijos režimą, kad jūsų GPS parodytų norimą vietą. Štai kaip galite naudoti „Dr.Fone“ – virtualios vietos teleportavimo režimą:

1 veiksmas: suaktyvinkite teleportavimo režimą

Prijungę išmanųjį telefoną, pasirinkite Teleportavimo režimas iš viršutinės dešinės dalies.

2 veiksmas: pridėkite vietą prie „Teleport“.

Naudodami paieškos juostą įveskite ir pasirinkite norimą vietą, tada patvirtinkite spustelėdami „Perkelti čia.'

spustelėkite perkelti čia

3 veiksmas: patikrinkite vietos pakeitimą

Patikrinkite savo išmaniojo telefono žemėlapių programą, kad įsitikintumėte, jog jūsų vieta pasikeitė.

patikrinkite savo telefoną

Pastaba: Iš naujo paleiskite įrenginį, kad atkurtumėte tikrąją vietą uždarydami virtualiąją vietą.

„Mac“ versija Pastaba: „Mac“ versija vis dar turi seną sąsają, tačiau funkcijoms tai neturi įtakos.

Momentinis judėjimas tarp kelių taškų (šuolio teleporto režimas)

Jei jaučiatės toks konkurencingas savo mėgstamame vieta paremtame AR žaidime, šuolio teleporto režimas gali būti jūsų slaptas ginklas. Ši funkcija leidžia sukurti kelią tarp kelių, kuriuos pasirinkote žemėlapyje. Galite šokinėti tarp šių taškų, todėl jūsų judėjimas žemėlapyje taps natūralesnis ir strategiškesnis. Štai kaip naudoti Dr.Fone virtualios vietos peršokimo teleportavimo režimą:

1 veiksmas: suaktyvinkite šuolio teleportavimo režimą

Pasirinkite antrąją piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe, kad suaktyvintumėte Dr. Fone šuolio-teleportavimo režimą.

2 veiksmas: nustatykite „Spots“, kad peršoktumėte teleportą

Įjungę režimą, galite pasirinkti kelias žemėlapio vietas bakstelėdami jas, tada spustelėkite „Pradėti Judėti“.

spustelėkite mygtuką pradėti judėti

3 veiksmas: pakeiskite vietą tarp nustatytų taškų

Norėdami pagerinti savo navigacijos planą, naudokite „Kitas taškas' ir 'Paskutinis taškas“, norėdami pakeisti vietas.

Imituoti judėjimą maršrutu (vieno sustojimo maršrutas)

Neturite motyvacijos kasdien bėgioti, bet nenorite, kad ataskaitoje būtų praleidimo žyma? Nesijaudinkite, vieno sustojimo maršruto režimas gali padėti atlikti nešvarų darbą. Ši funkcija padeda sukurti pasirinktinį maršrutą, netgi pridedant kilpų sudėtingesnei treniruotei. Vieno sustojimo režimas skatina judėjimą ir žingsnį, leidžiantį išlikti aktyviems patalpose. Čia yra nuosekli instrukcija, kaip naudoti vieno sustojimo maršruto režimą:

1 veiksmas: pasiekite vieno sustojimo maršruto funkciją

Pasirinkite Vieno sustojimo maršrutas funkcija (trečioji piktograma) iš viršutinės dešinės skilties. Bakstelėkite bet kurią žemėlapio vietą, kad nustatytumėte paskirties vietą.

2 veiksmas: apibrėžkite modeliavimo parametrus

Sukonfigūruokite nustatymus, kad nustatytumėte kelionių skaičių, kelionės tipą (Apvalus / kilpa), ir judėjimo greitį. spustelėkite 'Perkelti čia“ apačioje kairėje, kad pradėtumėte judėjimo stimuliavimą.

spustelėkite mygtuką perkelti čia

3 veiksmas: pradėkite modeliavimo judėjimą

Stebėkite judėjimą žemėlapyje ir naudokite „Pauzė' arba 'Aišku' Jei reikia.

spustelėkite pristabdyti arba išvalyti

Imituoti judėjimą maršrutu (kelių sustojimų maršrutas)

Jei planuojate savo svajonių atostogas, bet turite ribotą biudžetą, kelių sustojimų maršruto režimas gali būti jūsų kelionių vadovas. Ši funkcija leidžia sudaryti pasirinktinį maršrutą su keliais sustojimais. Kelių sustojimų maršrutas leidžia praktiškai ištirti įvairias miesto ar regiono dalis. Tai padeda planuoti savo svajonių atostogas dar prieš užsisakant skrydį! Tai tarsi bandomasis važiavimas jūsų tikroje kelionėje, tačiau patogiai gulint ant sofos. Štai kaip galite naudoti kelių sustojimų maršruto režimą:

1 veiksmas: paleiskite kelių sustojimų maršrutą ir nustatykite parametrus

Norėdami suaktyvinti kelių sustojimų maršrutą, spustelėkite ketvirtą piktogramą viršutiniame dešiniajame meniu. Ir nustatykite kelias vietas. Apibrėžkite pageidaujamas keliones ir greitį, tada spustelėkite „Pradėti Judėti' pradėti.

spustelėkite mygtuką pradėti judėti 2

2 veiksmas: peržiūrėkite kelių sustojimų maršruto judėjimą

Kai procesas prasideda, naudokite „Pauzė„Jei norite sustabdyti modeliavimą ir”Aišku', kad nustatytumėte iš naujo.

spustelėkite pristabdyti arba išvalyti

Naudokite vairasvirtę, kad galėtumėte lanksčiau valdyti GPS (vairasvirtės judesį)

Jei jaučiate, kad be galo bakstelėdami pavargsite, „Dr.Fone“ turi kitą sprendimą: vairasvirtės funkciją. Šis režimas leidžia keisti GPS kryptį realiuoju laiku. Norėdami įjungti vairasvirtės judėjimo režimą, tereikia spustelėti paskutinę piktogramą viršutinėje dešinėje sąsajos dalyje. Štai du būdai, kaip jį naudoti:

vairasvirtės judesys dr.fone
  1. Automatinis GPS judėjimas

Jei norite, kad vairasvirtė automatiškai judėtų jūsų pasirinkta kryptimi, spustelėkite pradžios mygtuką vairasvirtės viduryje. Jei norite pakeisti kryptį, spustelėkite kairę arba dešinę rodykles, vilkite įrašą aplink apskritimą, paspauskite klaviatūros ASDW klavišus arba naudokite rodyklių klavišus.

  1. Rankinis GPS judėjimas

Jei norite visiškai valdyti vairasvirtę, nespauskite pradžios mygtuko ir nuolat spustelėkite krypties klavišus, kad naršytumėte.

Išvada

Vietos klastojimas gali būti vertinga priemonė žaidėjams, privatumą besirūpinantiems vartotojams ir visiems, norintiems tyrinėti virtualų pasaulį iš namų. Suprasdami vietos klastojimo naudą, riziką ir atsakingą naudojimą, galite priimti pagrįstus sprendimus, kada ir kaip naudoti šią technologiją. Jei norite patikimo ir patikimo iPhone vietos keitiklio, naudokite Wondershare Dr.Fone—Virtual Location (iOS). Šis įrankis suteikia saugų ir patogų būdą suklastoti jūsų iPhone vietą.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -