„HP Envy Move All-In-One“ darbalaukio apžvalga: unikali

Asmeniniai kompiuteriai iš esmės sujungti į du formos veiksnius: nešiojamieji kompiuteriai žmonėms, kurie nori skaičiuoti keliaujant, ir staliniai kompiuteriai vartotojams, kurie nori, kad darbo vieta būtų vienoje vietoje. Tačiau didelė grupė žmonių, įskaitant mane, vis dar nori, kad jie galėtų nešiotis savo darbalaukį ir jo didelį ekraną bet kur su savimi. Na, atrodo, kad HP įsiklausė į mūsų norus, nes naujasis HP Envy Move daro būtent tai ir yra puikus universalus įrenginys. Dabar lieka klausimas: ar turėtumėte investuoti Rs. 1,24,999 tokiame kompiuteryje? Norėdami gauti atsakymą, pereikime prie „HP Envy Move“ apžvalgos.

„HP Envy Move All-In-One“ apžvalga

Hisanas Kidwai

Santrauka

„HP Envy Move AIO“ yra gaivus asmeninių kompiuterių variantas, skirtas vartotojams, norintiems nešiotis savo darbalaukį po namus, biuro patalpas ar net pasiimti į mišką filmų vakarui po žvaigždėmis.

HP Envy Move apžvalga: naudojimo atvejai

HP Envy Move kelyje vaizdas

Prieš pasinerdami į apžvalgą, turime suprasti šio formos veiksnio priežastis ir kam skirtas HP Envy Move. Kaip minėta pirmiau, pagrindinis Envy Move demografinis rodiklis yra tas, kuris nori nešiotis savo darbalaukį namuose ar biure nepakenkdamas patirčiai.

Be to, jei esate vyresnis nei 20 metų, tikriausiai prisimenate idėją turėti namų kompiuterį, kuriame visi šeimos nariai naudotųsi tuo pačiu įrenginiu. „Envy Move“ gali būti puikus namų kompiuteris, tinkantis naudoti virtuvėje, svetainėje ir miegamajame, turintis jutiklinį ekraną ir akumuliatoriaus veikimo laiką.

Kitas svarbus „Envy Move“ demografinis rodiklis yra žmonės, kuriems patinka būti lauke. Jei esate tas, kuris stovyklauja miške su draugais, Envy Move gali būti idealus prietaisas žiūrėti filmus po naktiniu dangumi.

Ekranas ir aparatinė įranga

Patirties naudojant įrenginį vaizdas

Dabar, kai aptarėme naudojimo atvejus, pakalbėkime apie medžiagas ir konstrukcijos kokybę. Prietaisas pagamintas tik iš plastiko ir sveria tik 4,08 kg. Nors popieriuje tai gali neatrodyti įspūdingai, konstrukcijos ir konstrukcijos kokybė yra aukščiausios klasės, o tai sumažina susirūpinimą dėl jo patvarumo.

Su pridedama „Bluetooth“ valdymo kilimėle ir klaviatūra, kurią galima nešioti už „Envy Move“ pritvirtintame maišelyje, ir automatiškai išsiskleidžiantį stovą, HP, be abejo, sukūrė bene vargo „viskas viename“ kompiuterį, kurį kada nors išbandėme. Kad būtų lengviau nešiotis, „Envy Move“ viršuje yra nešiojimo rankena, todėl jis panašus į didelio portfelio gabenimą.

Nešiotas HP Envy Move vaizdas

Ekrane „Envy Move“ yra 23,8 colio QHD IPS jutiklinis ekranas, kurio didžiausias ryškumas yra 300 nitų. Nors ryškesnis ekranas būtų buvęs geresnis atsižvelgiant į naudojimo lauke atvejus, ekrano kokybė yra puiki kasdieniam naudojimui, o žiūrėjimo kampai yra puikūs. Tiksliau, ekranas palaiko 99 % sRGB spalvų erdvės ir 78 % Adobe RGB erdvės. Be to, mes išmatavome 1,55 DeltaE.

Pereinant prie prievadų, HP, laimei, nepasirinko „MacBook“ kelio ir įtraukė USB-A, USB-C ir HDMI 1.4B prievadus kairėje ir dešinėje pusėse. Tačiau yra vienas pastebimas trūkumas: ausinių lizdas. Nors gali atrodyti, kad nėra praktiška įtraukti šį prievadą, nes vartotojai paprastai sėdi toliau, mes vis tiek būtume norėję jį pamatyti, atsižvelgiant į tai, kad „Bluetooth“ garsas vis tiek gali nukentėti arba praleisti, o vartotojai gali norėti prijungti išorinius garsiakalbius.

„HP Envy Move“ peržiūra: klaviatūra ir valdymo pultas

Klaviatūros ir valdymo pulto vaizdas

Kaip minėta anksčiau, HP dėžutėje yra „Bluetooth“ klaviatūros ir valdymo bloko derinys, patogiai laikomas kišenėje už įrenginio. Deja, klaviatūra nėra svarbiausia. Klavišai jaučiasi šiek tiek purūs, o klaviatūros kampas sukėlė riešo skausmą, kuris man buvo problema per pastaruosius kelerius metus. Nepaisant to, jei reikia, visada galite prijungti kitą laidinę / belaidę klaviatūrą. Kalbant apie valdymo bloką, priekaištų neturėjau: paviršius buvo lygus, gerai valdė gestus, o sekimas buvo tikslus.

HP Envy Move apžvalga: našumas

„HP Envy Move“ jutiklinės funkcijos vaizdas

Mūsų „HP Envy Move“ vienete, vieninteliame Indijoje, yra 13-osios kartos „Intel Core i5-1355U“ procesorius, turintis 10 branduolių ir dvylika gijų, kartu su „Intel UHD Graphics“. Be procesoriaus, įrenginyje yra 16 GB LPDDR5-4800 RAM ir 1 TB PCIe NVMe SSD.

Nors specifikacijos gali neatrodyti įspūdingos, atsižvelgiant į kainą, svarbu suprasti, kad šis aparatas nėra žaidimų centras. Pagrindinė „Envy Move“ auditorija yra žmonės, kurie didžiąją dalį savo darbo atlieka naršyklėje arba redaguoja „Excel“ lapus. Šių užduočių našumas yra daugiau nei pakankamas, greitas įkėlimas ir be vėlavimo ar mikčiojimo. Be to, nepastebėjome didelio našumo sumažėjimo, kai įrenginys veikia naudojant akumuliatoriaus energiją.

Tačiau mes atlikome kai kuriuos etalonus, kad patikrintume našumą, o įrenginys surinko atitinkamai 2 198 ir 7 112 „Geekbench 6“ vieno branduolio ir kelių branduolių testuose. Rankiniu stabdžiu jis testą įveikė per 188 sekundes.

Baterijos veikimo laikas

„HP Envy Move“ šoninis profilis

Atsižvelgdami į didžiulį 27 colių ekraną, tikėjomės, kad 82 Wh baterija sunkiai išlaikys įrenginio maitinimą. Tačiau taip nebuvo. Atlikdami bandymus, kurių metu žiūrėjome „YouTube“ vaizdo įrašus ir žaidžiame kai kuriuos retro PSP emuliatoriaus žaidimus, pasiekėme vidutinį 5 valandų ekrano įjungimo laiką (SOT).

Nors tai gali neatrodyti puikiai, palyginti su šiuolaikiniais nešiojamaisiais kompiuteriais, kurie pasiekia maždaug 8–9 valandas, turime atsižvelgti į energijos ištroškusias vidines dalis ir formos faktorių. Be to, HP turėjo užtikrinti, kad dėl didelės baterijos įrenginys nebūtų per sunkus jį nešiotis.

HP Envy Move apžvalga: garsiakalbiai ir internetinė kamera

Ekrano vaizdas

„Envy Move“ turi du 5 vatų „Bang & Olufsen“ garsiakalbius, patogiai išdėstytus ekrano apačioje. Jų kokybė yra aukščiausios klasės, pasižymi dideliu garsumu, aiškiais aukštais ir žemais garsais bei žemaisiais dažniais, kurie neaplenkia kitų instrumentų. Šie garsiakalbiai kartu su dideliu ekranu paverčia Envy Move puikiu daugialypės terpės įrenginiu.

Laimei, tą patį galima pasakyti apie 5 MP internetinę kamerą. Vaizdo kokybė yra tinkama vaizdo skambučiams, o 1440p raiška užtikrina, kad kitas asmuo aiškiai matytų jūsų veidą. Be to, įrenginyje yra IR jutiklis, veikiantis su žiniatinklio kamera, kad įgalintų „Windows Hello“ funkcijas, todėl įrenginį atrakinti lengviau nei bet kada anksčiau. Be to, vartotojams, susirūpinusiems dėl savo privatumo, yra ir fizinio privatumo užraktas.

Ar HP Envy Move to vertas?

„HP Envy Move“ galinės dalies vaizdas

Nuo 1 24 999 rupijų kainuojantis „HP Envy Move“ yra tikrai unikalus. Nors būtume norėję didesnio našumo, nėra kito įrenginio, galinčio padvigubinti nešiojamąjį ir asmeninį kompiuterį, išlaikant didelį ekraną ir patogumą nešiotis. Todėl, jei ieškote tokio įrenginio, būtinai peržiūrėkite HP Envy Move.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -