Galaxy Z Fold 6, Flip 6 ir Watch 7 pasirodys liepos 10 d

Artėjantis „Samsung“ renginys „Unpacked“, vyksiantis liepos 10 d. Paryžiuje, žada įdomių sulankstomų įrenginių serijos pokyčių. Šis didelis įvykis, vykstantis per vasaros olimpines žaidynes, bus tiesiogiai transliuojamas oficialioje „Samsung“ svetainėje „YouTube“ ir kituose socialinės žiniasklaidos kanaluose visame pasaulyje.

Šiame renginyje „Samsung“ kartu su „Galaxy Z Fold 6“ ir „Z Flip 6“ pristatys naujus įrenginius. Tai „Galaxy Watch 7“, „Galaxy Watch Ultra“ ir debiutas išmanusis nešiojamasis „Galaxy Ring“. Ši serija pabrėžia „Samsung“ atsidavimą naujovėms dėvimųjų įrenginių ir ne tik srityje, o tai žada naujų technologinių pažangų įvairiose gaminių kategorijose.

Būsimų „Samsung Galaxy“ įrenginių išpakavimas

Galaxy Z Flip 6 ir Z Fold 6

Apie būsimus „Galaxy Z Flip 6“ ir „Z Fold 6“ sklinda geras ažiotažas, todėl jie bus patobulinti. „Z Flip 6“ gali turėti šiek tiek didesnę bateriją, o „Z Fold 6“ gali turėti kvadratinį dizainą ir platesnį išorinį ekraną. Šie atnaujinimai atitinka „Samsung“ tendenciją daryti mažus, o ne didelius pakeitimus.

Galaktikos žiedas

Būsimame renginyje „Galaxy Ring“ gali pavogti pasirodymą. Kaip ir kiti išmanieji žiedai, analitikai tikisi, kad jame bus sveikatos ir miego stebėjimo funkcijos bei įvairių spalvų ir dydžių.

Ataskaitose teigiama, kad jis gali palaikyti EKG funkcionalumą ir kraujo tėkmės matavimą, pateikiant duomenis apie širdies susitraukimų dažnį ir deguonies kiekį kraujyje. Be to, tai apims įrenginio valdymą per „Samsung SmartThings“ ir belaidžius mokėjimus per „Samsung Pay“.

Galaxy Watch 7

Neseniai nutekėję iš Amazon Canada (per PassionateGeekz) atskleidė kai kurias detales apie Samsung Galaxy Watch 7. Pavyzdžiui, stilingas 40 mm dizainas, galingas 3 nm AP mikroschemų rinkinys ir pažangios sveikatos funkcijos, įskaitant kraujo deguonies stebėjimą, streso analizę ir miego stebėjimą. .

Norėdami sužinoti daugiau apie naujausius šių pažangių įrenginių naujinius, pažymėkite savo kalendorius liepos 10 d.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -