„Foursquare“ ką tik atleido 105 darbuotojus

Foursquare, į vietą orientuota apranga, kuri 2020 m. susijungė su Factual, kita į vietą orientuota apranga, prisijungia prie įmonių parado, kad 2024 m. sumažintų vieną didžiausių išlaidų centrų – darbuotojų.

El. laiške, kurį darbuotojams ketvirtadienio popietę išsiuntė dabartinis generalinis direktorius Gary Little ir kurį peržiūrėjo „TechCrunch“, 105 darbuotojai buvo ką tik atleisti, nes bendrovė siekia „supaprastinti“ savo veiklą ir „pastatyti įmonei tvaresnį finansinį pagrindą“.

Paveikti darbuotojai pamatė, kad jų prieiga prie sistemos buvo pašalinta gavę „Foursquare“ el. laišką.

Little'as nepateikė prašymo pakomentuoti iki šio įrašo paskelbimo ketvirtadienio vakarą, o jo laiškas darbuotojams nelabai nušviečia „Foursquare“ planą. Vieno šaltinio duomenimis, atleidžiami maždaug 25 % bendrovės darbuotojų.

Tačiau laiške nurodoma, kurie padaliniai buvo paveikti ir, atitinkamai, padaliniai, kuriuos „Foursquare“ planuoja atsisakyti, įskaitant „Visits“, „OCF“ ir „Foursquare City Guide“.

Remiantis Little'o laišku, „Foursquare“ taip pat pristabdo darbą su daugeliu kitų iniciatyvų, įskaitant „Mobile Developers Tools“, „Geode“ ir dabartinę „FSQ Insights“ versiją.

„Foursquare“, numylėtinė ankstesniais „iPhone“ laikais, kviesdama vartotojus „registruotis“ vietose, kad užsidirbtų ženklelių, ir kuri, siekdama paskatinti savo verslą, priklausė nuo hiperlokalinių skelbimų pajamų, vėliau išsivystė į verslo technologijų įmonę, kuri mato prekių ženklų ir leidėjų svertą. jos duomenis.

Pavyzdžiui, „Atmosfy“, pradiniu finansavimu finansuojama trumpų formų vaizdo įrašų platforma, kviečianti vartotojus tyrinėti vietines įmones, naudoja „Foursquare“ API, kad sustiprintų savo programą.

Po susijungimo su „Factual“, kurios vietos nustatymo programinė įranga padėjo rinkodaros specialistams įsigilinti į klientų segmentus – tarkime, naujų namų ieškančių žmonių – „Foursquare“ pajudėjo dar toliau ta pačia kryptimi.

Šiandien „Foursquare“ atleidimai iš darbo nėra pirmieji. Susijungimo metu darbuotojai buvo atleisti, o kai kurie pranešė apie atskirą atleidimų etapą 2022 m.

Little pradėjo eiti generalinio direktoriaus pareigas 2020 m. pabaigoje, praėjus maždaug šešiems mėnesiams po to, kai buvo paskelbta apie visų „Foursquare“ akcijų susijungimą su „Factual“ (kombinuota apranga atsisakė „Factual“ prekės ženklo).

Finansinės sandorio sąlygos niekada nebuvo atskleistos, tačiau „Little“ didžiąja dalimi buvo įdiegta siekiant apsaugoti ir padidinti investiciją į „Foursquare“ „The Raine Group“, prekybos banko, kuriame Little anksčiau buvo vykdomasis direktorius ir kuris vadovavo 150 mln. USD finansavimui Foursquare. 2019 m.

Nuo to laiko „Foursquare“ viešai nepranešė apie naują finansavimo etapą. 15 metų gyvuojanti įmonė per metus surinko apie 400 mln.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -