Expressable atneša kalbos terapiją į namus

Leanne Sherred, vaikų logopedė, jau seniai susidūrė su iššūkiais, įgyvendindama slaugytojo vadovaujamą terapiją tradicinėse priežiūros įstaigose.

Tyrimai rodo, kad slaugytojo vadovaujama kalbos terapija, apimanti pacientų slaugytojų mokymą įgūdžių lavinimo terapinių metodų naudojimo namuose, gali būti labai veiksminga. Tačiau, kaip Sherred pastebėjo savo praktikos metu, terapeutai dažnai turi ribotą prieigą prie globėjų ir susiduria su rimtomis švietimo ir technologijų kliūtimis.

2020 m., maždaug pandemijos pradžioje, Sherred pamatė galimybę išbandyti naują, technologiškai pažangų kalbos terapijos priežiūros modelį, pagal kurį globėjai būtų „rūpybos centre“ (jos žodžiais tariant). Ji kartu su Nicku Barbara (Sherred sutuoktinis), Spenceriu Magloffu ir Ryanu Hinojosa įkūrė „Expressable“ – platformą, siūlančią individualius virtualius užsiėmimus su kalbos kalbos patologais.

„Sluoksniuota Expressable sinchroninė priežiūra yra platforma, apimanti daugialypės terpės namų programavimą, interaktyvią savaitinę praktiką, terapeuto SMS palaikymą ir dar daugiau“, – interviu TechCrunch sakė Magloffas, Expressable vyriausiasis rinkodaros pareigūnas. „Naudojant Expressable, kalbos terapija neapsiriboja vienu ar du kartus per savaitę, be slaugytojų dalyvavimo.

„Expressable“ yra apdraustas pagal kai kuriuos draudimo planus (įskaitant „Medicaid“), bet taip pat siūlo privačius atlyginimų tarifus ir priima HSA ir FSA. Jis suderina pacientus su logopedais, kurie gali patenkinti jų poreikius ir suderinti jų tvarkaraštį. Suderintas terapeutas parengia gydymo planą ir reguliariai susitinka su pacientu ir (arba) jo slaugytoju internetinėse sesijose.

Išreiškiamas
Vaizdo kreditai: Išreiškiamas

Kai kurie plano aspektai skirti atlikti paciento paties laiku, naudojant „Exressable“ savitarnos platformą. Pacientai ir slaugytojai kiekvieną savaitę gali sekti pažangą siekdami tikslų ir etapų savo individualizuotuose planuose.

„Expressable“, skirta tiek suaugusiems, tiek vaikams, sergantiems įvairiomis ligomis, nuo kalbos sutrikimų iki kalbos vėlavimo, afazijos, mikčiojimo ir autizmo spektro sutrikimų, anksti išsiskyrė iš daugelio kitų telesveikatą pradedančių įmonių, samdydama savo sveikatos specialistus kaip W2 darbuotojus, o ne rangovus. Nors tai padidino „Expressable“ medicininių licencijų išdavimo naštą, tai padėjo bendrovei gerai susidoroti su sudėtingais kalbos atvejais, sako Magloffas, dėl kurio dažnai reikia intensyvių, metų trukmės gydymo planų.

„Naudojant Expressable, tėvai ir globėjai tampa aktyviais savo pacientų priežiūros komandos nariais, išplečiant priežiūrą namuose ir per visą gydymo pažangą, kad rezultatai būtų greitesni”, – sakė Magloffas.

Pandemijos įkarštyje skaitmeninės ir telesveikatos sektorius turėjo liberalią prieigą prie kapitalo, tačiau jis pastebimai atvėso. Tačiau „Expressable“ perša tendenciją ir anksčiau šią savaitę uždarė 26 mln. USD vertės B serijos etapą, kuriam vadovavo „HarbourVest Partners“, dalyvaujant „Digitalis Ventures“, „F-Prime Capital“ ir „Lerer Hippeau“.

Banke turėdamas 50 mln. USD, „Expressable“ planuoja tobulinti savo priežiūros modelį ir pagrindines technologijas, plėsti santykius su mokėtojais ir plėsti terapeutų tinklą bei operatyvinę komandą. Bendrovė taip pat eksperimentuoja su įvairiomis AI formomis, sako Magloffas.

„Šiuo metu tiriame arba pritaikome keletą svarbių AI naudojimo atvejų, kad pagerintume klientų patirtį“, – pridūrė jis. „Tai galėtų padėti kataloguoti įprastas kalbos klaidas, sumažinti administracinę naštą gydytojams ir pagerinti veiklos efektyvumą.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -