„Duolingo“ įsigyja Detroite įsikūrusią dizaino studiją „Hobbes“.

Kalbų mokymosi programa „Duolingo“ antrą kartą įsigijo dizaino erdvę po 2021 m. IPO. Antradienį bendrovė paskelbė užbaigusi sandorį dėl Detroite įsikūrusios animacijos ir judesio dizaino studijos „Hobbes“ pirkimo.

Studija jau dirbo su „Duolingo“ dėl kelių funkcijų, įskaitant naujesnį produktą „Duolingo Music“ ir kitas animacijos dizaino sistemas, produkto architektūrą ir kt. Pasibaigus sandoriui, 12 Hobbeso dizainerių, judesio animatorių, kūrybinių strategų, kūrybinių direktorių ir prodiuserių visą darbo dieną prisijungs prie „Duolingo“, kad sudarytų pirmąją įmonės judesio dizaino komandą.

Komanda liks Detroite, kur jų biuras yra kitoje salėje nuo „Duolingo“ biuro Detroite, todėl biuras bus beveik dvigubai didesnis, pažymi bendrovė.

Sandorio sąlygos nebuvo iš karto prieinamos.

Prieš tai „Duolingo“ 2022 m. įsigijo kitą Detriote įsikūrusią animacijos ir judesio dizaino studiją „Gunner“, kuri dirbo su žaidimų mechanika, kad programa būtų linksmesnė ir patrauklesnė. Dizainas ir animacija yra Duolingo patirties pagrindas, todėl naujos kalbos ar įgūdžių mokymasis panašesnis į žaidimą, o ne į užduotį, kurios reikia bijoti.

„Dizainas yra svarbi „Duolingo“ sėkmės dalis, ypač tai, kad naudojame personažų iliustraciją ir animaciją, o tai labai paspartėjo nuo tada, kai į mūsų komandą įtraukėme Gunnerį. Dabar galėsime paspartinti judesio dizaino naudojimą, į savo dizaino komandą įtraukdami unikalius Hobbeso talentus“, – pranešime sakė „Duolingo“ vyriausiasis dizaino pareigūnas Ryanas Simsas. „Investuojame į tikėjimą, kad animacinė produkto patirtis yra smagesnė ir malonesnė, o tai leidžia pasiekti geresnių mokymosi rezultatų.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -