„Connected fitness“ slenka po pandemijos

Per pastaruosius ketverius metus prijungta treniruoklių erdvė patyrė aukščiausius ir žemiausius nuosmukius rizikos pasaulyje. Remiantis „Crunchbase“ duomenimis, finansavimas, kaip nuspėjama, pasiekė aukščiausią tašką 2021 m. Apskritai kūno rengybos kategorija sudarė 6,4 mlrd. USD, surinktų per 376 raundus.

Tų metų gegužę „Peloton“ paskelbė, kad finansuos Ohajo valstijoje įsikūrusią gamybos įmonę 400 mln. Tai buvo kritimas: bendrovė per metus uždirbo 4,13 mlrd. USD pajamų, daugiau nei 40 % daugiau nei 2020 m.

Pirmadienį stacionarių dviračių gamintoja paskelbė, kad siekia refinansuoti savo skolą. Ji taip pat sudarė 1 milijardo JAV dolerių penkerių metų paskolą, nes tikisi, kad po dvejų bendrovei praleistų metų Barry McCarthy pasitraukimo anksčiau šį mėnesį bus paskirtas naujas generalinis direktorius. Galiausiai „Peloton“ įgijo daug savo atsargų, darant prielaidą, kad pandemijos paskatintas pelnas buvo nauja norma.

Konkurentas Tonal (kurį Peloton, kaip pranešama, ketino įsigyti 2022 m.), 2022 m. atleido daugiau nei trečdalį savo darbuotojų. 2023 m. balandžio mėn. jis paskelbė apie naują generalinį direktorių ir 130 mln. Vis dėlto buvo labai malonu pasiūlyti keitimo programą metų pabaigoje, kai Lululemon sustabdė savo „Mirror“ įrenginių pardavimą.

Pandemija tikrai turėjo ilgalaikį poveikį ekonomikai. Pavyzdžiui, nors darbas namuose akivaizdžiai sumažėjo nuo COVID aukštumų, anksčiau šiais metais paskelbtoje ataskaitoje pažymima, kad jis vis dar yra tris ar keturis kartus dažnesnis nei 2019 m. Didžiausias „Connected fitness“ statymas buvo tas, kad nors tam tikra regresija buvo neišvengiamas, kultūrinis poslinkis buvo nuolatinis.

Tačiau galiausiai daugelis troško „sugrįžimo į normalumą“, o skiepai ir sumažėjęs infekcijų lygis paskatino daugelį grįžti į sporto salę. Skirtingai nei važinėdami į dirbtinai apšviestą kubinį ūkį penkis kartus per savaitę, daug žmonių nuoširdžiai mėgaujasi mankšta asmeniškai.

Tačiau kova nėra visuotinė. „Hyrdow“, 2022 m. surinkusi 55 mln. USD, anksčiau šį mėnesį įsigijo didžiąją dalį dirbtinio intelekto jėgos treniruočių įmonės „Speede Fitness“ akcijų. Įmonė atliko gerą darbą, pasinaudodama susidomėjusiomis irklavimo mašinomis, net jei Pelotono atsakymą į kategoriją visiškai nustelbė jos viešos kovos.

Nepaisant kai kurių didelių regresijų ir platesnių ekonominių priešpriešinių vėjų, visada galima pritraukti pinigų, jei turite pakankamai patrauklų produktą. Tačiau galiausiai šie raundai turėtų būti nuolat mažesni nei buvo salotų dienomis namuose. Pavyzdžiui, Kabata, „pirmųjų pasaulyje dirbtinio intelekto hantelių“ gamintoja, antradienį paskelbė apie 5 mln. Tai yra po 2 mln.

Nenorėčiau būti susijusia kūno rengybos įmone, kuri 2024 m. augintų. Kaip neseniai man pasakė mano finansų patarėjas, „geriausias laikas įsigyti namą yra praėjusieji metai“. Kai stengiatės pateikti produktą į rinką, ne visada galite laukti, kol rinkos jėgos bus idealios. Panašu, kad 2021 m. nebepamatysime tokio, kaip 2021 m.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -