„Apple AirPods“ su IR kameromis iki 2026 m. masinei gamybai: ataskaita

Remiantis Kuo ataskaita, „Apple“ planuoja pradėti masinę „AirPod“ ausų gamybą, kuri bus gerokai atnaujinta iki 2026 m. Šiuose naujuose „AirPods“ bus infraraudonųjų spindulių (IR) kameros, tokios kaip „iPhone“, naudojamos „Face ID“. Šiuo atnaujinimu siekiama pagerinti erdvinį garsą ir įdiegti naujas gestų sąveikas, gerinant naudotojų patirtį ir technologijų integravimą.

Erdvinio garso tobulinimas

Būsimi „Apple“ „AirPods“ pagerins erdvinį garsą reguliuodami garso kryptį judant galvą, taip pagerindami panardinimą į veiklą, pvz., žiūrint vaizdo įrašus. Jie taip pat leis gestais pagrįstą garso paryškinimo valdymą, todėl naudotojams bus suteikta intuityvesnė ir labiau pritaikyta garso patirtis.

IR kameros funkcionalumas

Naujieji „AirPods“ bus su IR kamera, pavyzdžiui, „iPhone“, naudojamu „Face ID“. Ši kamera gali pastebėti pokyčius jūsų aplinkoje ir leisti valdyti dalykus judindama rankas ore.

Gamyba ir tiekimas

„Foxconn“ gamins infraraudonųjų spindulių kameras naujiems „AirPods“, siekdama pagaminti milijonus kasmet. Skaičius priklauso nuo to, kiek žmonių nori juos įsigyti. Kasmet planuojama pagaminti 18–20 milijonų „AirPod“, tai yra apie 10 milijonų porų.

Strategijos ir technologijos

„Apple“ daug dėmesio skiria tam, kad visos savo programėlės, programinė įranga ir paslaugos veiktų sklandžiai. Jie mato erdvinį skaičiavimą, kaip ir naujuose „AirPods“, kaip didelę galimybę patobulinti, kaip viskas susijungia. Be šių atnaujinimų, „Apple“ taip pat ieško kitų šaunių įtaisų, tokių kaip išmanieji akiniai ir išmanusis žiedas. Šios pastangos rodo „Apple“ atsidavimą kurti technologijas, kurios ateityje būtų ne tik išmanesnės, bet ir labiau prijungtos bei patogesnės vartotojams.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -