„Adobe“ pristato „Firefly AI“ varomą „Generative Remove“ į „Lightroom“.

„Adobe“ antradienį paskelbė apie „Lightroom“ skirtos „Generative Remove“ funkcijos pridėjimą. Sukurta ant Firefly, gen AI funkcija leidžia sklandžiai redaguoti objektus iš nuotraukų. Ši funkcija bus pasiekiama antradienį kaip išankstinė prieiga.

„Adobe“ teigia, kad ši funkcija yra tinkama užduočiai, nepaisant to, koks sudėtingas fonas yra objektas. „Generative Remove“ padeda redaguoti net sudėtingiausius fonus ir aplinką“, – teigia bendrovė, „įskaitant dėmių pašalinimą nuo raštuotų marškinių, staltiesės raukšles fotografuojant maistą, nepageidaujamus atspindžius vandenyje ir dar daugiau“.

„Photoshop“ kūrėjas paskelbė apie savo įsiveržimą į generatyvųjį AI dar 2023 m. kovo mėn.

„Firefly yra kitas žingsnis mūsų dirbtinio intelekto kelionėje – sujungiant mūsų naujus „gentech“ modelius su dešimtmečiais investuotomis į vaizdavimą, tipografiją, iliustraciją ir dar daugiau, kad būtų sukurtas turtas“, – tuo metu „TechCrunch“ sakė bendrovė. „Mes suteiksime šią vertę savo klientų darbo eigoms, kai turinys kuriamas naudojant Creative Cloud, Experience Cloud ir Document Cloud.

Paleidimo metu pasiūlymas sugeneravo tekstą į vaizdą ir galimybę pritaikyti paveikslėlius įvairiems stiliams. Per 14 mėnesių „Adobe“ įtraukė „Firefly“ į savo vaizdo įrašų rinkinį, naudojo jį vektorinei grafikai kurti „Illustrator“ ir pridėjo generatyvaus užpildymo funkciją.

Bendrovė teigia, kad glaudžiai bendradarbiauja su savo fotografijos bendruomene, siekdama tobulinti ir išplėsti naują šalinimo įrankį.

„Adobe“ antradienį taip pat paskelbė apie objektyvo suliejimo funkciją, kuri gali būti naudojama kuriant „bokeh“ stiliaus efektus vaizduose, siekiant suteikti gylio.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -