„a16z“ „American Dynamism“ komanda pradeda programą, skirtą supažindinti su VC techniniais protais

Andreessen Horowitz American Dynamism fondas sukūrė naują stipendijų programą, kurios tikslas – supažindinti geriausius inžinierius ir technologus, kad jie rizikuotų investuoti, o tai galėtų padėti įmonei nustatyti mažiau akivaizdžius rizikos kapitalo talentų šaltinius.

2023 m. įkurtas „American Dynamism“ fondas, kurio bendras tikslas – remti įmones, kurios kuria šalies interesus sunkiųjų technologijų sektoriuose, įskaitant gamybą, robotiką, kosmosą ir gynybą. Iš naujojo a16z 7,2 milijardo dolerių fondo apie 600 milijonų dolerių yra skirta Amerikos dinamiškumui.

12 mėnesių trukmės „American Dynamism Engineering Fellows“ programoje maždaug trys technologai pritrauks į investicijų skubos kursą, o stipendininkai visus metus mokysis apie rizikos investavimą, dirbs kartu su partneriais, kad įvertintų galimas investicijas ir įsitrauktų į fondo pramonės įmonių portfelį. Pasibaigus programai, kolegos gali prisijungti prie įmonės, prisijungti prie portiko ar net nuspręsti įkurti savo įmonę, o tai yra „laimėjimas kiekviename scenarijuje“, neseniai duodamas interviu sakė fondo partneris Davidas Ulevičius.

„Šioje įmonėje visada turėjome daug technologų, tačiau per pastaruosius kelerius metus žmonės, kurie tikrai agresyviai bando įsidarbinti Andreessen Horowitz, dažniausiai yra finansų ir bankininkystės žmonės“, – sakė jis. „Tačiau mums labai patinka turėti stiprius technologus ir žmones, kurie galvoja apie produktą ir galvoja apie ateitį.

Tačiau tokio tipo žmonės iš pradžių gali nepagalvoti, kad investuoti ar būti startuolio steigėju būtinai jiems. Ulevičius sakė, kad programa buvo sukurta kaip struktūrizuotas būdas techniškai mąstantiems žmonėms tyrinėti karjeros perėjimą.

„Klausimas, kaip pritraukti techninius žmones, yra kažkas, apie kurį galvojau ilgą laiką“, – sakė jis. „Atvykstantys ne visada yra tie žmonės, kuriuos iš tikrųjų bandome rasti, todėl tai yra būdas bandyti atverti ir mesti platesnį tinklą.

„Investuodami dažnai norisi, kad žmonės būtų mažiausiai akivaizdūs“, – pridūrė jis.

Gana svarbu, kad kandidatai turėtų tam tikrą komercinio darbo patirtį, pavyzdžiui, keletą metų praleistų naujoje įmonėje, tačiau gali tikti ir išskirtiniai asmenys, kurie kartu su puikiais komerciniais ar asmeniniais projektais siekė aukštesnio laipsnio, sakė Ulevičius. Atrinkti kolegos turėtų turėti patirties, kuri kerta aparatinę ir programinę įrangą, ir jie turėtų džiaugtis platesniu Amerikos dinamizmo misijos mastu.

„American Dynamism“ komanda siekia, kad stipendija būtų vykdoma kasmet, o atrinkti kolegos bus San Franciske arba Niujorke. Išsamią informaciją apie programą ir nuorodą į paraišką rasite čia.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -