20 naujų socialinės žiniasklaidos slengų, populiarėjančių 2024 m

Socialinė žiniasklaida nuolat tobulėja, kaip ir kalba, kurią žmonės vartoja šiose platformose. Jei atnaujinsite šias sąlygas, socialinė žiniasklaida taps patrauklesnė ir padės prisijungti prie naujausių tendencijų. Peržiūrėkite šį naujų ir mažiau žinomų socialinės žiniasklaidos slengo terminų sąrašą 2024 m., kad sužinotumėte, kas dabar populiaru.

FYP perbraukimas reiškia slinkti puslapį „Jums“ (FYP), kad peržiūrėtumėte tinkintą vaizdo įrašų sklaidos kanalą, pritaikytą jūsų pomėgiams ir įtraukimo istorijai. Tai leidžia lengvai atrasti naują turinį.

Pavyzdys: Esu priklausomas nuo FYP perbraukimo TikTok; tarsi kiekvieną braukimą atrandi naują vaizdo įrašą!

Doom Slinkimo reikšmė siunčiant žinutes

Doom slinkimas yra blogų naujienų ar neigiamų socialinių tinklų įrašų peržiūra, dėl kurių gali pablogėti savijauta.

Pavyzdys: Visą rytą slinkiau pasmerkti ir, atrodo, negaliu nustoti skaityti apie visas blogas naujienas.

Vartų tvarkymas socialiniuose tinkluose reiškia kontroliuoti, kas gali dalyvauti grupėse ar diskusijose, remiantis asmeninėmis taisyklėmis ar įgaliojimais. Šis naujas slengas dažnai apima žmonių, kurie neatitinka konkrečių kriterijų arba turi skirtingas nuomones, išskyrimą, todėl internetinės erdvės gali tapti nepageidaujamos ar išskirtinės.

Pavyzdys: Bandžiau prisijungti prie žaidimų grupės, bet jie pradėjo saugoti vartus.

Koks yra naudojimo tikslasHighkey' pokalbyje?

Highkey naudojamas ką nors atvirai išreikšti ar pabrėžti, dažnai parodyti entuziazmą ar pasitikėjimą savimi. Tai kontrastuoja su „lowkey“, o tai reiškia, kad kažkas daroma diskretiškai ar subtiliai.

Pavyzdys: Man labai patinka ši nauja daina! Negaliu nustoti jo klausytis.

SoLoMo“ reiškia socialinį, vietinį, mobilųjį ir reiškia strategijas arba technologijas, kurios integruoja socialinę žiniasklaidą, vietines paslaugas ir mobiliuosius įrenginius.

Pavyzdys: Ar išbandėte šį naują restoraną miesto centre? Tai tinka „SoLoMo“ ir yra puikių atsiliepimų.

Skrybėlės patarimas socialinėje žiniasklaidoje yra būdas pripažinti kažkieno indėlį, išreikšti pagarbą ar išreikšti padėką už pasidalintą naudingą informaciją ar įžvalgų požiūrį.

Pavyzdys: Patarimas @UserB už naudingą straipsnį apie skaitmeninės rinkodaros strategijas!

Supurtė socialinėje žiniasklaidoje reiškia būseną, kai esate sukrėstas, nustebęs ar emociškai ko nors paveiktas. Žmonės dažnai naudoja šį mažiau žinomą žargoną, norėdami išreikšti stiprią reakciją į stebinančias naujienas, įspūdingus įvykius ar netikėtus įvykius.

Pavyzdys: Aš ką tik pamačiau tą siužeto posūkį filme! Aš Šokas.

Ką reiškia „nupūsti garą“ socialinėje žiniasklaidoje?

Nuleisti garą reiškia susikaupusių emocijų, dažniausiai neigiamų, pavyzdžiui, pykčio ar nusivylimo, paleidimą konstruktyviai arba katarsiškai. Pavyzdžiui, tai gali apimti dalijimąsi savo jausmais, išsiliejimą arba užsiimti veikla, skirta atsipalaiduoti ir nusiraminti. Be to, šis procesas padeda žmonėms valdyti stresą ir išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

Pavyzdys: Darbe turėjau tikrai sunkią dieną. Atėjo laikas eiti į sporto salę ir nupūsti garą.

Koks tikslas naudoti I donno chat?

nežinau yra atsitiktinis būdas pokalbiuose nurodyti netikrumą ar žinių trūkumą. Jis dažnai naudojamas, kai kas nors neturi pakankamai informacijos, kad pateiktų galutinį atsakymą ar nuomonę apie temą.

Pavyzdys: Nežinau; orai pastaruoju metu buvo nenuspėjami.

Išsaugokite savo šaunią reikšmę socialinėje žiniasklaidoje

„Išsaugokite ramybę“ socialinėje žiniasklaidoje reiškia išlikti ramiems ir santūriems, ypač sudėtingose ​​ar stresinėse situacijose. Šis 2024 m. slengas siūlo išlaikyti teigiamą ir racionalų elgesį, nepaisant bet kokios provokacijos ar sunkumų, su kuriais susiduriama internete.

Pavyzdys: Stengiuosi išlaikyti ramybę ir neleisti neigiamiems komentarams patekti į mane.

Ką reiškia „Apšviesti”.

Lit reiškia kažką jaudinančio, įspūdingo ar labai malonaus. Žmonės dažnai naudoja jį apibūdindami įvykius, patirtį ar dalykus, kurie yra gyvybingi ir kupini energijos.

Pavyzdys: Buvo apšviesta! Grupė grojo visas geriausias savo dainas, o minia buvo nuostabi.

Koks yra „Periodt“ naudojimo pokalbyje tikslas?

Periodt“ yra pokalbio žodis, vartojamas norint pabrėžti teiginį kaip galutinį, absoliutų ar nediskutuotiną. Žmonės dažnai prideda jį sakinio pabaigoje, norėdami išreikšti tvirtą susitarimą ar įsitikinimą.

Pavyzdys: „Laikotarpis! Ji visada žino, kaip nužudyti.

Rizz reikšmė socialinės žiniasklaidos slenge

Rizz yra slengo terminas, vartojamas socialinėje žiniasklaidoje, nurodant kažką, kas yra išskirtinai žavu, patrauklu ar patrauklu. Tai reiškia, kad kažkas turi savybę, kuri išsiskiria teigiamai.

Pavyzdys: Oho, ta suknelė Rizz žavi!

Ką reiškia „Situacija”.

Situacija reiškia santykius, kuriems trūksta aiškių ribų ar įsipareigojimo ir kuriems dažnai būdingas netikrumas dėl savo ateities. Be to, šis populiarėjantis 2024 m. slengas apibūdina dinamiką, kuri nėra apibrėžiama kaip draugystė ar romantiški santykiai.

Pavyzdys: Mėgaujamės vienas kito draugija, bet oficialiai nesusitinkame; tai tik situacija.

Ką reiškia „Totes“ socialinės žiniasklaidos slengas?

Totes socialinėje žiniasklaidoje yra slengo „visiškai“ santrumpos. Žmonės jį naudoja norėdami išreikšti visišką sutikimą ar patvirtinimą. Be to, tai yra atsitiktinis būdas parodyti tvirtą kažko pritarimą ar patvirtinimą.

Pavyzdys: Totes! Man patiko kiekviena jo minutė.

Koks yra Vanilla naudojimo pokalbyje tikslas?

Vanilė pokalbyje naudojamas apibūdinti ką nors paprasto, pagrindinio ar įprasto, dažnai neutraliai arba šiek tiek neigiamai. Tai taip pat gali išreikšti nusivylimą ar nepasitenkinimą kažkuo, kuriam trūksta įspūdžių ar originalumo.

Pavyzdys: Nedaug kas vyksta, tik įprasta muzika ir užkandžiai, tai buvo vanilė.

Sienos gėlės reikšmė socialinėje žiniasklaidoje

Sienos gėlė socialinėje žiniasklaidoje reiškia asmenį, kuris stebi arba dalyvauja internetinėse sąveikose ar diskusijose, aktyviai neatkreipdamas į save dėmesio. Jie gali norėti likti antrame plane, o ne aktyviai dalyvauti.

Pavyzdys: Ji yra šiek tiek sieninė ir mieliau skaito, nei dalyvauja pokalbyje.

Ką reiškia Zone Out socialinėje žiniasklaidoje?

Išskirta zona reiškia išsiblaškyti arba susikoncentruoti į tai, kas vyksta pokalbio ar bendravimo internete metu. Taip gali nutikti, kai kam nors pasidaro nuobodu arba jis nesidomi diskusija.

Pavyzdys: Atsiprašau, aš visiškai atsiribojau. Ar gali tai pakartoti?

Koks yra „Swipe Daze“ naudojimo pokalbyje tikslas?

Braukimas-apsvaigimas yra žargoninis terminas, apibūdinantis proto būseną, kai žmogus praranda laiko nuovoką arba psichiškai pavargsta dėl nuolatinio slinkimo ar braukimo. Tai reiškia, kad jaučiatės priblokšti arba dezorientuoti po to, kai praleidote daug laiko perbraukdami turinį socialinės žiniasklaidos sklaidos kanale ar pažinčių programoje.

Pavyzdys: Po valandos „TikTok“ buvau visiškai apsvaigęs ir supratau, kad praradau laiko nuovoką.

Ką reiškia „Vaiduoklių šlovė“.

„Vaiduoklių šlovė“ reiškia trumpam išgarsėti internete dėl kažkokio viruso, pvz., populiaraus įrašo ar memo, bet netrukus po to būti pamirštam. Tai tarsi šlovės akimirka, kuri netrunka ilgai.

Pavyzdys: Taip, bet tai vaiduokliška šlovė. Žmonės apie tai pamirš po kelių dienų.

Taip pat galite sužinoti daugiau apie „Snapchat“ žargoną, kad neatsiliktumėte nuo naujausių tendencijų.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -