Ugniagesiai gelbėtojai įspėja: vanduo ne tik pramogos, bet ir pavojai

ugniagesiai-gelbetojai-ispeja:-vanduo-ne-tik-pramogos,-bet-ir-pavojai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šalies vandens telkiniuose praeityje parą nuskendo trys žmonės.

9,38 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės kaime, tvenkinyje plūduriuoja žmogaus kūnas. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai skenduolį ištraukė iš vandens.

18.48 val. pranešta apie Vilniaus rajone, Pagirių seniūnijoje, Vaidotų kaime Vokės upėje galimai nuskendusį žmogų. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai plūduriuojantį žmogaus kūną pastebėjo kitoje upės pusėje. Jie skenduolį ištraukė į krantą.

21.34 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Sendvario seniūnijoje, Mazūriškių kaime, karjere skęsta žmogus. Poilsiautojai skendusį žmogų ištraukė iš vandens ikistant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms. Jį gaivino ir gelbėtojai, ir medikai, tačiau žmogaus atgaivinti nepavyko. Buvo konstatuota jo mirtis.

Šiemet ugniagesiai gelbėtojai Nurodykite 188 gelbėjimo darbus vandenyje. Jų metu jie ištraukė 57 skenduolius, iš jų vieną vaiką, ir išgelbėjo 15 žmonių, iš jų 2 vaikus. Vien birželio mėnesio ugniagesiai ištraukė 18 nuskendusių žmonių, iš jų vieno vaiką. Pernai birželį ugniagesiai ištraukė 13 nuskendusių žmonių.

Pernai iki birželio 28 d. ugniagesiai gelbėtojai Tai 200 gelbėjimo darbų vandenyje, ištraukė 45 nuskendusius žmones, iš jų 2 vaikus, 28 gelbėjo, iš jų vieną vaiką.

Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai įspėja: būkiteūs prie vandens telkinių, nes dažniausiai atsargų skęstama tada, kai neįvertinami pavojai. Todėl jie pataria nesimaudyti ir nenardyti nežinomose, nuošaliose vietose, kur nėra gelbėtojų, nešokti į vandenį pavalgius ar apsvaigus nuo alkoholio, nenardyti nežinant koksinio dugnas, neplaukti per toli nuo kranto, už plūdurų, nes pervertinus savo jėgas gali būti nebe kranto parplaukti . Taip pat jie pataria neplaukioti ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių. Ypač rūpinkis savo vaikais, prižiūrėk, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -