Tegu bendrumas mus vienija

„tegu-bendrumas-mus-vienija“

Pirmąją vasaros dieną į būrį rinkosi Plungės rajono kaimo bendruomenės – Žlibinuose surengtas tradicinis bendruomenių asociacijos „Plungės kraštas“ sąskrydis „Tegu bendrumas mus vienija“.

Šventė pradėta įnešus vėliavas
Šventė pradėta įnešus vėliavas

Sąskrydžio dalyvius sveikino Seimo narys Jurgis Razma, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, asociacijos „Plungės kraštas“ prezidentė Rima Jokubauskienė, Savivaldybės tarybos narys Andriejus Stančikas.

Sąskrydžio dalyvius sveikina Savivaldybės meras Audrius Klišonis
Sąskrydžio dalyvius sveikina Savivaldybės meras Audrius Klišonis

„Smagu šioje šventėje, smagu, kad pernai Prūsa bendruomenės „Liepu“ surengtos „Vėl turistų – šiemet Žlibinuose organizuojamo sąskrydžio tema – „Krikštynos“. Gražios visiems šventės, geros nuotaikos ir smagaus buvimo kartu“, – linkėjo meras Audrius Klišonis.

„Nuoširdžiausias ačiū visiems organizatoriams. Jūsų iniciatyvos ir darbštumas – neįkainojami. Kasmet vis labiau vieni nustebiname, ir tai yra puiku“, – džiaugėsi vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Sąskrydis – puiki proga padėkoti bendruomenininkams. Tadas meras Audrius Klišonis į sceną kvietė aktyviausius ir įteikė jiems padėkos raštus. nario Jono Varkalio Seimo pasirašytos padėkos buvo perduotos Vidai ir Kazimierui Lučinskams bei Valerijai Lenkauskienei.

Šventės organizatoriai – Žlibinų bendruomenė
Šventės organizatoriai – Žlibinų bendruomenė

Mero padėkos įteiktos Žlibinų bendruomenės pirmininkei Ingai Bumblauskaitei, 20-metį švenčiančios asociacijos „Vizijos“ pirmininkei Stasei Mačiulskienei, Narvaišių bendruomenės pirmininkei Vilijai Gedgaudienei, Prūsalių bendruomenei „Liepu pirmininkei“ ​​Romai Žilinskienei ir Stanelių bendruomenei „Piemuiiūnų ir Stanelių bendruomenei.

Asociacija „Vizijos“, šiemet švenčianti 20-metį
Asociacija „Vizijos“, šiemet švenčianti 20-metį

Po sveikinimų visų bendruomenių atstovai ir svečiai turėjo atlikti su krikštynomis susijusias užduotis, pagal kurias spręsta, kas būtų geriausi krikštatėviai. Šis titulas teko Inesai ir Audriui Klišoniams, kurių užduotis buvo pastatyti svajonių namą.

Atlikus užduotis visi buvo kviečiami bendrų pietų – sąskrydžio organizatoriai žlibiniškiai ir jų pagalbininkai visus vaišino šaltibarščius, cibulyne ir karštomis bulvėmis. Na, o pasistiprinus lauko sporto rungtys ir daug kitų pramogų bei linksmybių.

Glaudžių kaimo bendruomenė „Dvarkiemis“
Glaudžių kaimo bendruomenė „Dvarkiemis“

O dabar išsiaiškinta, kas sąskrydį organizavo kitąmet: visų bendruomenių atstovai turėjo per šiaudelį gerti sultis, o tai padaręs paskutinis buvo tituluotas 2025 metų šventės organizatoriumi.

Tai – Šarnelės kaimo bendruomenė, kuriai pirmininkauja Rima Jokubauskienė. Taigi kitąmet visi – į ŠARNELĘ!

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -