Slaugytoja Stefanija Jatulevičienė keičia į aktyvų poilsį, prasidėsiantį kelią į Paryžių

slaugytoja-stefanija-jatuleviciene-darba-keicia-i-aktyvu-poilsi,-prasidesianti-kelione-i-paryziu

Respublikinės ligoninės Tuberkuliozės ir Šiaulių plaučių ligų klinikos bendrosios praktikos slaugytoją, slaugos administratorę Stefaniją Jatulevičienę gražiais žodžiais, nuoširdžiai padėkomis, gėlių vasaros žiedais kolegos išlydėjo į užtarnautą poilsį.

Nors Pulmonologijos skyriaus vedėja Virgainė Bielskienė sakė, kad Stefutė atrodo taip, lyg būtų galima į darbą, o ne išleidžiama, tačiau realybė kita – patyrusi slaugytoja 40 pasiaukojančio darbo metų keičia į aktyvų ir turiningą poilsį, kurio startas – kelionė į Paryžių.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės klinikos Pulmonologijos skyriaus slaugos administratorė Stefanija Jatulevičienė keturis dešimtmečius dalinosi šiluma, žmogiškumu ir supratimu su kolegomis ir pacientu. (Zitos Katkienės nuotr.)

Įgijusi medicinos sesers diplomą dvidešimtmetė Stefanija atėjo į anuometinį Tuberkuliozės ir plaučių ligų dispanserį. Iki dabar išliko atmintyje pirmoji pažintis su kolektyvu, pirmoji darbo diena. Po dešimties metų jauna medikė nusprendė keisti darbą ir išėjo dirbti į lopšelį- darželį.

Tačiau ilgiau neužtruko, pokerių metų, būdamas 35-erių, grįžo į ligoninę ir dirbo bendrosios praktikos slaugytoja, 17 metų – I Tuberkuliozės skyriaus slaugos administratore, kuris vėliau pervadintas Pulmonologijos skyriumi.

COVID-19 pandemijos metu Karščiuojančiųjų klinikoje buvo įkurtas Infekcinių ligų skyrius ir jam vadovaujasi jau keturis dešimtmečius dirbanti Stefanija. Per keturis dešimtmečius dirbanti medikė džiaugėsi, kad per visą pandemiją dirbdama su infekuotais ligoniais pati nesirgo, vėliau tapo pirmąja medike ligoninėje, paskiepyta nuo koronaviruso. Stefanija rodo pavyzdį – būti pirmąją. Ir ne tik skiepijantis. Darbe ji rodė pavyzdį – vadovavo slaugai, dirbo su pacientu.

Pulmonologijos skyriaus vedėja Virgainė Bielskienė neslėpė, jog net nesitiki, kad atėjo toks etapas, kai reikia atsisveikinti ir dėkojo už šiltumą, žmogiškumą, supratimą. Su visais Stefanija rado bendrą kalbą, su visais mokėjo bendrauti, žinojo visų charakterius. Vedėja palinkėjo susitikti ir dar ne kartą.

„Atrodo taip, lyg mes ją priimame į darbą, o ne išleidžiame. Bet taip nėra, todėl linkime daug šilumos namuose ir nepamiršti kolektyvo – ateities į antruosius savo gyvenimo namus“, – kvietė vadovė ir įteikė Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus Mindaugo Pauliuko padėką už kruopštų, atsakingą, nuoširdų darbą ir pasišventimą savo profesijai.

Gėlių puokštėmis ir nuoširdžiais žodžiais dėkojo kolegija ir visos ligoninės slaugos administratorė bei vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė, klinikos administracija ir dėkojo už tai visą, kad niekada nereikėjo pyktis, už stropumą, pasiaukojimą darbui ir norėjimą laiką būti pirma.

Dėkodama kolektyvui už tiek metų buvimo kartu Stefanija Jatulevičienė džiaugėsi sutikusi didžiulį būrį gerų žmonių. Per jos darbo metus bendradarbiauti keturi klinikos vadovai, trys skyriaus vedėjai, teko pažinti labai daug puikių gydytojų, slaugytojų.

Ypač bendravimas su ligoninės darbuotojais išsiplėtimas COVID-19 pandemijos laikotarpiu, kai teko su daug gydytojų susitikti, pažinti juos.

„Tas laikotarpis buvo sunkiausias iš visų darbo metų“, – prisiminė medikė apkabindama visus atsisveikinimus ir žadėdama dar ne kartą susimatyti.

• Zita Katkienė Respublikos Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -