Šiaulių miesto informacinė platforma pelnė pripažinimą!

Paskelbti skaitmeninių sprendimų konkurso „Skaitmeninis knygnešys 2024“ laimėtojai. Geriausiu sprendimu savo sprendimu pripažinta Šiaulių miesto savivaldybės ir naudojama inovatyvi informacinė sistema „Sumanus miestas“.

Skaitmeninių sprendimų konkurso „Skaitmeninis knygnešys 2024“ komisija iš 65 pateiktų sprendimų atrinko finalą, kurie varžėsi dėl geriausių vardo ir atstovauti Lietuvai pasauliniame konkurse.

Kategorijoje IŠMANIOSIOS GYVENVIETĖS IR URBANIZACIJA tarp finalistų pateko ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo paskirtis sukurta miesto problemų valdymo ir miesto aplinkos bei infrastruktūros priežiūros paslaugų administravimo platforma „Sumanus miestas“.

Konkurso komisija inovatyvią mūsų miesto informacinę sistemą išrinko geriausiu sprendimu! Kategorijų laimėtojai įgyja teisę vadintis Lietuvos „skaitmeniniais knygnešiais“ ir yra nominuojami atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ (angl. Pasaulio viršūnių susitikimo apdovanojimaiWSA).

Šiaulių miesto savivaldybė dar 2023 metų rudenį pakvietė šiauliečius jungtis prie gyventojų, savivaldybės ir viešųjų paslaugų teikėjų bendradarbiavimo platformos 1863.siauliai.lt ir joje pateikti miesto problemas.

Gyvenimo problemos sprendžia administracijos darbuotojai, tam pagal pateiktą savivaldybės pateiktą viešųjų paslaugų teikėją. Visi prisijungę prie sistemos bendrame žemėlapyje mato ne tik gyventojų identifikuotas ir pažymimas miesto problemas, bet ir administracijos darbuotojų nuolatines problemas, čia galima stebėti ir kelią iki atsakymo ar sprendimo gavimo.

Sumanaus miesto platformoje 1863.siauliai.lt visi šiauliečiai gali kartu kurti švaresnį, tvarkingesnį, tvaresnį savo miestą.

Apie konkursą „Skaitmeninis knygnešys 2024“

Konkursą „Skaitmeninis knygnešys“ organizuoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas. Konkurso tikslas – atrasti originalius, inovatyvius, pažangius ir reikšmingus Lietuvoje sukurtus skaitmeninius sprendimus, kurie įgyja teisę vadintis Lietuvos „skaitmeniniais knygnešiais“.

Konkurse dalyvauja įvairios skaitmeninės inovacijos: skaitmeninės platformos, paslaugos, programėlės, žaidimai, įrenginiai ir kitokie skaitmeniniai produktai. Skirtingai nei dauguma kitų platformų, iniciatyvų ir konkursų, konkursas „Skaitmen knygnešys“ didžiausias dėmesys skiriamas šių skaitmeninių inovacijų sukuriamai vertei ir socialinei veiklai.

• Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -