Per pora valandų – tam pačiam jums patikiai tyrimai dėl vairavimo išgėrus (video)

per-pora-valandu-–-tam-paciam-asmeniui-du-ikiteisminiai-tyrimai-del-vairavimo-isgerus-(video)

Kai transporto praranda stabdžius, sprendimą išsprendžia remonto meistrai ir ji tampa vėl saugi. O va, kai stabdžius praranda žmogus, situacija būna daug sudėtingesnė – jam pačiam ir aplinkiniams kyla daug pavojingų situacijų, kurių baigtis neprognozuojama.

Su stabdžius praradusiu žmogumi Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams birželio 13-ąją per pora valandų teko susitikti net du kartus. Ir abu kartus jis buvo važiuotas ir labai pavojingas, nes alkoholio matuoklis parodo vidutinį girtumą.

Pirmąkart pareigūnai su juo susitiko Radviliškio soduose, kai Stumbrų g. buvę žmonės išgirdo stiprų garsą ir pastebėjo, jog sodo nameliuose dingo elektra. Netrukus paaiškėjo šio įvykio priežastis – ties Barsukų ir Stumbrų gatvių sankryža manevravusi sunkiasvorė transporto priemonė su priekaba nuvertė elektros skydinę ir kliudė elektros stulpą.

Vairuotojas aplinkiniams pasirodo neadekvatus. Pamatęs, kad jis su transporto priemone šalinasi iš įvykio vietos, vienas iš dešimties buvusių vyrų šoko į savo automobilį ir nusekę iš paskos, telefonu palaikydamas su policijos pareigūnais ir nurodydamas jiems, kuria kryptimi važiuoja iš eismo įvykio pasišalins MAN.

Drąsus vyras nusprendė sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojui užkirsti kelią. Nors jos vairuotojas jį kelis kartus aplenkti, tačiau radviliškietis padaryti neleido ir, savo automobiliu užkirtęs kelią, privertė bėglį sustoti. Šis iš pažiūros tikrai neblaivus, nes virduliavo ir labai nerišliai kalbėjo.

Atvykę pareigūnai 63 metų iš eismo įvykio pasišalinusiam Šiaulių r., Kairių, gyventojui 2,19 prom. girtumą. Jo vairuojamame vilkike buvo surastas ir nugertas degtinės buteliukas. Nors vyras bando įteigti, kad jis alkoholį vartojo po eismo įvykio, tačiau situacija tai nekeičiama – ar prieš, ar po, bet faktas tas, kad prieš jį buvo sulaikytas neblaivus.

Ir kadangi girtumas siekė per 1,5 prom., tai vairuotojui pradėtas reikalingas tyrimas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Po eismo įvykio įforminimo iškviesto vairuotojo darbdavio žinion buvo perduota ir sunkiasvorė transporto priemonė, ir pats darbuotojas.

Po poros valandų tie patys policijos pareigūnai, kurie fiksavo Kairių gyventojo viražus Radviliškio soduose, jį susitiko kelyje Panevėžys-Šiauliai, Jukniškių kaime. šįkart vyras sėdėjo prie lengvojo automobilio OPEL ZAFIRA vairo.

Tebebuvo neblaivus, tik mažesnio girtumo – 1,85 prom. Kodėl prarado vyro vidinius stabdžius ir girtas prie transporto priemonės vairo sėdo vėl, pareigūnams atsako už. Tik atsiprašinėjo ir aiškino, kad norėjosi pasiekti namus. Situacija buvo be komentarų. Pradėtas dar vienas vertas tyrimas už vairavimą iš gėrus, vyras uždarytas į areštinę. Tik ji kartais padeda žmogui atsipeikėti.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -