Pasaulio jaunimo žaidynės Austrijoje: Šiaulių „Sporto gimnazija-Regbio Klubas Vairas“ merginų komanda – čempionės!

Birželio 21-23 dienomis Klagenfurte, Austrijoje, vyko 2024 metų Pasaulio jaunimo žaidynės (#UWG), užtikrinti daug jaunų sportininkų iš Europos, Šiaurės Amerikos, Azijos ir Afrikos žemynų.

„Didelis ačiū už triūsą ir rūpestingumą žmonių, kurie vyko kartu su komandomis ir padarė viską, kad vaikai būtų saugūs, pamaitinti, aprengti, nuprausti, pagydyti, parungtyniavę ir patenkinti.“ – rašoma „Regbio Klubas Vairas“ socialinio tinklo facebook paskyroje.

Nors, kaip teigia komandos šie atstovai, varžybų rezultatai, kartą, nebuvo svarbiausias komandos tikslas ir specialiai šioms žaidynėms ruoštasi nebuvo, didžiuojamės pranešimai, kad aštuoniolikamečių merginų komanda tapo šių žaidynių sporto čempionėmis, nugalėjusiomis visa varžovėmis iš Vengrijos. , Austrijos, Čekijos ir Škotijos.

Emilija Banytė, Gerda Andriejaitytė, Glorija Pakalniškytė, ir Melika Šidlauskaitė | Šiaulių sporto gimnazija pateikta iliustracija

„Sporto gimnazija-Regbio Klubas Vairas“ komandos garbę gynė Šiaulių sporto gimnazijos atstovės Emilija Banytė, Gerda Andriejaitytė, Glorija Pakalniškytė, ir Melika Šidlauskaitė.

Antroje vietoje mūsų dešimtmečių berniukų komanda, keturiolikmečiai užėmė ketvirtą vietą, šios komandos žaidėjai ir du būsimi Šiaulių sporto aštuntokai Mantas Kojelis bei Jonas Dvelys.

„Sporto gimnazija-Regbio Klubas Vairas“ dvylikamečių berniukų komanda | Regbio Klubas Vairas FB pateikta iliustracija

Dvylikamečių berniukų komanda, iškovojusi penktą vietą, pasibaigus varžyboms, pasidžiaugė ir asmeninių pasiekimų įvertinimų daugiau. Čekijos delegacijos nuomone dvylikametė Milita Šapronaitė paskelbta geriausia regbio turnyro žaidėja.

Milita Šapronaitė | Regbio Klubas Vairas FB pateikta iliustracija

Milita rungtyniavo dvylikamečių berniukų komandoje ir nurungė ir visų regbio varžybų dalyvavimas berniukuose.

Komandas treniruoja patyręs Sigis Kukulskis, kuris savo žiniomis ir treneriu nuolat stengėsi prie komandų sėkmės užtikrinimo, kad kiekvienas žaidėjas būtų pasiruošęs ir galėtų atskleisti savo potencialą varžybų metu.

Pranešimas parengtas pagal Regbio Klubas Vairas ir Šiaulių sporto gimnazija facebook pagalbae pateiktą medžiagą, naudojant „iesto naujienos DI“ asistento pagalbą.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -