Naujas sprogimas Lietuvos repo pasaulyje: JimmyG pristato „Macanas“ (feat. ImmanuelOD, Orion, JP)

Lietuviško repo vėl naujiena – JimmyG išleido talentingasis savo naujausią kūrinį „Macanas“, kurį jis kartu su ImmanuelOD, Orion ir JP. Šis energingas ir šviežias „gabalas“ gimė studijoje, įkvėptas gero vaibo ir šviežiai sukurtos instrumentinės muzikos.

JimmyG ne tik šį dainos priedainį, bet ir pats sukūrė muziką, o galutinį kūrinio skambesį padėjo sukurti garsų specialistą Jeronimas Vyšniauskas, rūpinantis miksavimu ir meistravimu.

Vizualinį kūrinio pateikimą užtikrino režisierius Konstantin Ruskevič, kartu su operatoriumi ir video montažo specialistu Gyčiu Kavaliausku. Aikštelės vadyba rūpinosi Mindaugas Stasytis, kuris puikiai organizavo visą kūrybinį procesą.

Video klipas „Macanas“ dinamišku filmavimu, kuriame ne tik pagrindiniai atlikėjai, bet ir gausus būrys aktorių bei operatorių, kurie lieka paslaptyje. Didžiules padėkas autorius skiria auto ir moto operatoriams, kurių darbas suteikė vaizdo klipui unikalių stilių.

JimmyG jau ne kartą buvo paminėtas mūsų portale, kaip vienas iš perspektyvesnių Lietuvos repo scenos atlikėjų. „Macanas“ neabejotinai taps dar vienu žingsniu jo karjeroje, įtvirtinančiu jo kaip kūrybingo ir inovatyvaus muzikanto pozicijas.

Daugiau informacijos apie JimmyG ir jo naują kūrinį „Macanas“ rasite socialiniuose tinkluose bei populiariausiose muzikos platformose.

• Pranešimas parengtas naudojant „Miesto naujienos DI“ asistento pagalbą


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -