Mitai apie katės auginimą. Paneigia veterinaras

Katinai ir katės yra nuostabūs gyvūnai, kurie gali Jūsų gyvenimą padaryti kur kas įdomesnį. Vien tokio gyvūno stebėjimas – jau yra įdomus ritualas. O dalyvauti jo nuotykiuose – tikrai patiks kiekvienam. Svarbiausia, kad šie gyvūnai nėra reiklūs ir skyrus jiems užtektinai meilės – jie atsidėkos rūpesčiu bei ištikimybe.

Tiesa, apie šiuos nuostabius gyvūnus galima išgirsti labai daug mitų. Pavyzdžiui, kad veterinarijos klinika jiems nereikalinga ir gydyti keturkojus galima naminiais vaistais. Plačiau daug paneigia veterinaras Jokūbas.

Mitas, kad katės yra nepriklausomos ir joms nereikia daug dėmesio.

Nors katės yra gana savarankiški gyvūnai, joms vis tiek reikia daug meilės ir dėmesio. Reguliariai žaiskite su savo kate, glostykite ją ir praleiskite su ja kokybišką laiką. Augintinis niekada nebus laimingas, kai šeimininkas nerodys jam dėmesio.

Mitas, kad katės nemėgsta maudytis.

Kai kurios katės tikrai nemėgsta maudytis, tačiau jų galima išmokyti toleruoti ar net daugiau maudymusi. valgyti šiltą vandenį, švelnų šampūną ir pasirūpinti, kad katė nejaustų grėsmės. Nepamirškite jos ir šukuoti, jeigu kailis yra ilgas.

Mitas, kad visos katės gaudo peles.

Ne visos katės yra natūralūs medžiotojai. Kai kurios gali būti daugiau baikščios arba tingios gaudyti peles. Taip pat svarbu į tai – ar jūsų katė gyvena lauke, ar tik namuose.

Mitas, kad katės visada nusileidžia ant keturių kojų.

Nors katės turi puikų pusiausvyros jausmą – jos ne visada nusileidžia ant keturių kojų. Jei katė nukrenta iš didelio aukščio – ji gali susižeisti.

Mitas, kad katės yra nešvarios.

Katės yra vieni švariausių gyvūnų pasaulyje. Jos reguliariai laižo savo kailį, kad pašalintų nešvarumus ir parazitus. Taip pat kates galima maudyti.

Mitas, kad katės sukelia alergijos.

Ne visi žmonės yra alergiški katėms. Alerginė reakcija gali pasireikšti ašarojimu, svarstymu, odos niežėjimu ar kvėpavimo problema.

Mitas, kad nėščioms moterims negalima laikyti kačių.

Nėščios moterys turėtų vengti kontakto su kačių kraiko dėžute, nes jame gali būti toksoplazmozės parazito kiaušinėlių. Šis parazitas gali sukelti rimtų sveikatos problemų vaisiui.

Mitas, kad katės negali būti dresuojamos.

Katės gali būti dresuojamos, tačiau tai reikalauja kantrybės ir teigiamo sustiprinimo metodų. Galite išmokyti savo katės komandų, tokių kaip „sėdėti“, „gultis“, „ateiti“ ir kt.

Mitas, kad katės yra naktiniai gyvūnai.

Nors katės yra aktyvesnės naktį, jos taip pat gali būti aktyvios ir dieną. Svarbu suteikti katei pakankamai galimybių žaisti ir mankštintis, kad.

Mitas, kad visos katės yra vienodos.

Yra daugiau nei 70 skirtingų kačių veislių, kurių kiekvienas turi savo unikalią asmenybę ir poreikius.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -