„Philadelphia Phillies“ – „Atlanta Braves“ prognozė, šansai ir žaidėjų rekvizitai (šeštadienis, liepos 6 d.)

„Philadelphia Phillies“ trumpas stabdis Trea Turneris pataikė dviejų bėgimų namų bėgimą

2024 m. liepos 5 d.; Atlanta, Džordžija, JAV; „Philadelphia Phillies“ trumpalaikis žaidėjas Trea Turneris (7) šeštoje Truisto parko pamainoje pataikė dviejų atkarpų namų rungtį prieš Atlantos „Braves“. Privalomas kreditas: Brett Davis – JAV ŠIANDIEN Sportas

 • Mes padarėme Phillies ir Braves prognozę šeštadienio MLB rungtynėms
 • „Braves“ yra nežymūs favoritai (-112), o „Phillies“ yra šiek tiek žemiau –105
 • Žemiau skaitykite „Phillies vs Braves“ prognozes, koeficientus, žaidėjų rekvizitus ir traumų ataskaitą liepos 6 d.

Šeštadienį, 2024 m. liepos 6 d., „Truist Park“ Atlantoje, GA, „Philadelphia Phillies“ (58:30) ir Atlantos „Braves“ (47:39) žais antrąsias trijų rungtynių serijos rungtynes. Pirmasis aikštynas numatytas 19:15 ET, o rungtynės bus transliuojamos per FOX.

Drąsuoliai yra nežymūs favoritai, kurių pinigų linija yra -112, o Phillies yra šiek tiek žemiau -108. Bėgimo linija nustatyta ties Phillies –1,5 (+155) ir „Braves“ +1,5 (-190), o „over/under“ – 8,5 bėgimo.

Mes padarėme savo „Phillies vs Braves“ prognozę ir pateikėme MLB žaidėjų rekvizitus, dėl kurių galima lažintis.

„Phillies vs Braves“ prognozė

Penktadienio serijos pradžioje Phillies iškovojo pergalę 8:6 ir padidino pranašumą prieš „Braves“ NL Rytuose iki 10 žaidimų. Trea Turneris atliko puikų pasirodymą – 2 prieš 4 atliko du namų bėgimus ir keturis atkovotus kamuolius.

Aaronas Nola iškovojo 10-ąją pergalę sezone, leisdamas tris užsidirbtus bėgimus, o per šešis padavimus atmušė aštuonis. Nepaisant pralaimėjimo, drąsuoliai demonstravo puolamąją galią su Ozzie Albies, Marcell Ozuna ir Austin Riley homerun.

YouTube vaizdo įrašasYouTube vaizdo įrašas

Žvelgdami į šeštadienio rungtynes, „Phillies“ siųs kairiarankį Rangerį Suarezą (10-2, 2,27 ERA), o „Braves“ kovos su naujoku dešiniuoju Spenceriu Schwellenbachu (1-4, 5,68 ERA).

Suarezas sieks atgauti savo prasčiausią sezono pradžią prieš Majamio „Marlins“, kur leido šešis kartus atlikti 10 smūgių ir du eiti per 4 2/3 padavimų, neužregistravęs atmušimo. Nepaisant šios nesėkmės, Suarezas buvo vienas geriausių metėjų Nacionalinėje lygoje šį sezoną ir sieks atgauti formą prieš drąsius.

10-2 Įrašas 1-4
2.27 ERA 5.68
0,99 PLOTAS 1.30
8.7 K/9 9.1
103 2/3 IP 31 2/3

Kita vertus, Schwellenbachas buvo veiksmingiausias „Braves“ žaidėjas penktoje jų rotacijos vietoje nuo Spencero Striderio traumos sezono pradžioje. Jis atliko mažiausiai penkis padavimus per penkis iš šešių startų ir pirmą kartą karjeroje žais prieš Phillies.

Atsižvelgiant į „Phillies“ pagreitį ir dominuojantį sezoną, kurį iki šiol turėjo „Ranger Suarez“, mums patinka Phillies šioje vietoje. Robo Thomsono komanda turi didžiulį pranašumą aikštės rungtynėse, o jų puolimas, vadovaujamas Turnerio, turėtų padaryti rimtos žalos.

 • Pasirinkimas: Philadelphia Phillies -1,5 (+155)

Phillies vs Braves Odds

Komanda Plisti Pinigų linija Iš viso
Phillies -1,5 (+155) -105 Daugiau nei 8,5 (+100)
Drąsūs +1,5 (-190) -120 Jaunesnis nei 8,5 (-115)

Drąsuoliai yra šio mačo favoritai, kurių pinigų linija yra -112, o tai reiškia 51% tikimybę laimėti žaidimą. Atvirkščiai, Drąsiai yra šiek tiek žemiau –105, o tai rodo, kad tikimybė laimėti yra 47,2%.

Nepaisant to, kad Filadelfijos komanda yra neigiama Šeštadienio MLB šansai atspindi bendrą komandos sėkmę šį sezoną ir 10 rungtynių pranašumą prieš „Braves“ NL Rytuose. Filadelfijoje yra +400 Pasaulio serijos šansaio Atlanta yra daugiau nei +900.

Bėgimo linija nustatyta ties Phillies -1,5 (+155) ir Braves +1,5 (-182). Tai reiškia, kad jei statote už „Phillies“, jie turi laimėti daugiau nei 1,5 važiavimo, kad jūsų statymas būtų išmokėtas, o statymas už „Braves“ turėtų laimėti tiesiogiai arba pralaimėti mažiau nei 1,5 žingsnio.

Naujausios tendencijos taip pat palaiko „Phillies“, nes jie laimėjo keturias iš paskutinių penkių rungtynių, o „Braves“ pralaimėjo keturias iš paskutinių penkių, kurios visos buvo namuose.

Virš / žemiau nustatytas 8,5 važiavimo, kai žemesnė kaina yra -120, o didesnė – -105. Persikovojo keturis šių dviejų klubų mačus iš eilės, įskaitant penktadienio vakarą Atlantoje.

Šansai 2024 m. liepos 6 d BetMGM sporto lažybos. Peržiūrėkite geriausius MLB lažybų svetainė šeštadienio beisbolui.

Phillies vs Braves Player Props

Jų netrūksta MLB žaidėjo rekvizitas pasiekiamas šiam „Phillies“ ir „Braves“ susitikimui. Štai keletas žaidėjų rekvizito statymų, į kuriuos mes orientuojamės:

Austinas Riley („Braves“) virš 1,5 H+R+RBI (-125):

Riley'is išgyveno karštą seriją ir pataikė 0,364 su penkiais papildomus smūgius, įskaitant du „Home Run“, per 26 rungtynes ​​prieš „Ranger Suarez“. Tikėtis, kad jis tęs savo sėkmę šiose rungtynėse.

Marcell Ozuna (drąsūs) daugiau nei 0,5 smūgio (-110):

Ozuna kovojo prieš Suarezą, 3 prieš 18 ir per savo karjerą atliko penkis atmušimus. Jis taip pat laimėjo 14 iš paskutinių 40 savo pasirodymų lėkštėse, todėl tai yra tvirtas statymas.

Trea Turner (Phillies) daugiau nei 1,5 iš viso bazių (-120):

Turneris per dabartinę „Phillies“ išvyką buvo ašarotas – 8 prieš 18 (.444) per keturias rungtynes ​​atliko keturis namų bėgimus, septynis bėgimus ir aštuonis atkovotus kamuolius. Ieškokite jo, kad tęstų savo karštą seriją prieš drąsius.

Phillies vs Braves traumų ataskaita

Drąsiai turi keletą žaidėjų apie traumą:

 • Evanas White'as (klubas): Kasdien
 • Angelas Perdomo (alkūnė): 15 dienų IL
 • Ianas Andersonas (alkūnė): Išeina
 • Seanas Murphy (įstrižas): 10 dienų IL

Pagrindinio „Braves“ gaudytojo Seano Murphy nebuvimas gali turėti įtakos komandos gynybai ir žaidimo valdymui.

Phillies taip pat turi keletą žaidėjų, kurie susiduria su traumomis:

 • Taijuanas Walkeris (petys): 15 dienų IL
 • Orion Kerkering (dilbis): 15 dienų IL
 • Michaelas Ruckeris (ranka): 15 dienų IL
 • Michaelas Lorenzenas (kaklas): 15 dienų IL
 • Erichas Uelmenas (dilbis): Išeina
 • Westonas Wilsonas (ranka): Kasdien
 • Dylanas Covey (petys): 15 dienų IL
 • Rafaelis Marchanas (atgal): 10 dienų IL

Nors Phillies turi daugiau žaidėjų apie traumas, dauguma jų yra metėjai, o tai gali neturėti didelės įtakos šeštadienio rungtynėms. Tačiau atsarginio gaudytojo Rafaelio Marchano nebuvimas gali turėti įtakos komandos gyliui ir lankstumui.

Autoriaus vaizdasAutoriaus vaizdas

Pramogos
NFL
NHL
NCAAF
Pagrindinis NHL ir NCAAF redaktorius

Pagrindinis NHL ir NCAAF redaktorius

Pramogos
NFL
NHL
NCAAF
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -