Naujosios Zelandijos „Warriors“ ir „Newcastle Knights“ patarimai ir šansai – NRL 2023 pusfinalis

Mt Smart Stadium žais šeštadienio NRL rungtynės tarp New Zealand Warriors ir Newcastle Knights. Rungtynės prasidės 16.05 val. Naujosios Zelandijos Warriors dalyvaus kaip favoritai su lažybų agentais. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte išsamią informaciją. peržiūrėti žaidimą New Zealand Warriors vs. Newcastle Knights ir pateikti nemokamų patarimų bei statymų.

Kada: 2023 m. rugsėjo 16 d., šeštadienį, 16:05 val

Kur: Mt Smart stadionas

Statymas: Statykite dėl šių rungtynių
ČIA

Naujosios Zelandijos „Warriors“ ir „Newcastle Knights Odds“.

Naujosios Zelandijos „Warriors“ ir „Newcastle Knights“ peržiūra

Dvi šio sezono mažai tikėtinų pasakų komandos kovoja dėl teisės vykti į Brisbeną, kur dalyvaus parengiamajame finale. Pirmąją savaitę nė viena pusė nepateisino lūkesčių, tad kas stipriau atšoks išparduotame „Mt Smart“ stadione?

„Warriors“ įveikė finalo pamoką tik pirmą kartą po sezono per penkerius metus, o „Newcastle Knights“ išgyveno visagalę išgąstį ir per pratęsimą iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose per dešimtmetį.

Shauno Johnsono nebuvimas negalėjo būti ryškesnis per Penrith pralaimėjimą rezultatu 32:6, kai „Warriors“ spyrių žaidimas buvo pasibjaurėtinas, o jų puolimas buvo beprasmis.

Šiek tiek stuburas antrajame kėlinyje po pertraukos atsilikimo 20:0 buvo teigiamas, tačiau „Warriors“ komanda sunkiai siekė pranašumo, o kai kurios jų krašto gynybos priemonės buvo velniškos.

Johnsonas buvo paskirtas sugrįžti, o Dylanas Walkeris grįžo į atsarginių suolą, o Freddy Lussickas iškrito iš 17 vienintelių „Warriors“ sudėties pakeitimų.

„Warriors“ sezono pabaiga sustojo – ir realiai jie nesukūrė kokybiško 80 minučių pasirodymo nuo tada, kai 20-ajame ture įveikė Cronulla.

To negalima pasakyti apie „Knights“, kurie iškovojo neįtikėtiną 10 rungtynių pergalių seriją su daugybe dominuojančių pasirodymų. Tačiau jų 30–28 kvalifikacinis paskutinis užtemimas, be abejo, buvo niūriausios jų pastangos per pastaruosius mėnesius.

Aikštės šeimininkai atrodė siaubingi, nes jau kėlinį pratęsė „Raiders“ 16:6, o po to, kai Kalyn Ponga, Dominicas Youngas ir Tysonas Gamble'as per 15 minučių atliko keturis be atsako bandymus, „Knights“ vėl ėmė pliurpti ir nutekėjo du pavėluotus bandymus. eiti į pratęsimą, kur jie atsikėlė per baudinį.

„Knights“ laimėjo praėjusį sekmadienį, nepaisant to, kad Jacksonas Hastingsas vėl patyrė čiurnos traumą. Adamas Clune'as, puikiai pasirodęs, kai Hastingso nebuvo paskutiniuose turuose, grįš į 7-ąją vietą. Jie taip pat prarado Lachlaną Fitzgibboną (petį), o Dylanas Lucas pakilo tiesiai į antrąją eilę.

„Knights“ laimėjo keturis iš paskutinių penkių komandų susidūrimų, nors 2023 m. reguliariojo sezono serija buvo padalinta. „Warriors“ pradėjo Andrew Websterio erą 1 raunde Velingtone laimėdama 20:12, tačiau šeštajame ture „Knights“ Niukasle pasuko 34:24.

„Warriors“ laimėjo 12 iš paskutiniųjų 14 prieš „Knights“ Naujosios Zelandijos žemėje, tačiau „Knights“ laimėjo paskutinę kovą Mt Smart 2019 m.

„Warriors“ namuose sužaidė tik tris finalus: atrankos finale laimėjo Kanberą 2002 m., atrankos finale pralaimėjo „Parramatta“ 2007 m. ir pusfinalyje pralaimėjo „Roosters“ 2008 m. „Knights“ siekia savo pirmosios pergalės finale. kelias nuo 2013 m.

„Warriors“ 2023 m. Mt Smart yra 7:2 ir laimėjo paskutines keturias rungtynes, tačiau galima ginčytis, kad jie nuolat stengėsi pasiekti geriausią rezultatą savo svyruojančioje aikštelėje. „Knights“ laimėjo keturias iš eilės išvykoje po to, kai laimėjo tik vieną iš pirmųjų aštuonių išvykoje nuo Niukaslo.

„Warriors“ bus labai budrūs dėl puikaus Ponga, o „Knights“ trijų ketvirčių linija labai gerai dera su kai kuriais netvirtais kolegomis priešingoje pusėje.

Addinas Fonua-Blake'as ir Tohu Harrisas teigia, kad per vidurį dominuoja, o Johnsonas kontroliuoja žaidimą, nes jam taip gerai sekėsi šį sezoną, tai yra raktas į „Warriors“, kurie demonstruoja tiesioginio pasitraukimo aprangos bruožus.

Tai turėtų nueiti iki laidų, kurių vertė yra lygiai tokia pati kaip ugnies jėgos prikrauti varžovai.

Turinį pateikė Ladbrokes

New Zealand Warriors vs Newcastle Knights Teams

„Warriors“ komanda: 1. Charnze Nicoll-Klokstad 2. Dallin Watene-Zelezniak 3. Rocco Berry 4. Adam Pompey 5. Marcelo Montoya 6. Te Maire Martin 7. Shaun Johnson 8. Addin Fonua-Blake 9. Wayde'as Eganas 10. Mitchellas Jacksonas Fordas 11. Marata Niukore 13. Tohu Harris 14. Dylanas Walkeris 15. Jazz Tevaga 16. Bayley Sironen 17. Josh Curran 18. Freddy Lussick 20. Taine Tuaupiki 21. Bunty Afoa 22. Tom Ale 23. Edward Kosi.

Riterių komanda: 1. Kalyn Ponga 2. Dominicas Youngas 3. Dane'as Gagai 4. Bradmanas Bestas 5. Gregas Marzhew'as 6. Tysonas Gamble'as 7. Adamas Clune'as 8. Jacobas Saifiti 9. Phoenix Crossland 10. Leo Thompsonas 11. Tysonas Frizellas 12. Lucas 13. Adam Elliott 14. Kurt Mann 15. Daniel Saifiti 16. Jack Hetherington 17. Mathew Croker 18. Brodie Jones 19. Enari Tuala 20. Fa’amanu Brown 21. Lachlan Milleris 22. Jack Johns
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -