„NASCAR Grant Park 165 Odds“, prognozės ir „Longshot Picks“ (sekmadienis, liepos 7 d.)


2023 m. liepos 2 d.; Čikaga, Ilinojus, JAV; NASCAR taurės serijos vairuotojas Chase'as Briscoe (14 m.) rodo dūmus lenktyniaudamas Grant parku per Čikagos gatvės lenktynių Grant Park 220, žiūrint iš NEMA Čikagos pastato. Privalomas kreditas: Jon Durr-USA TODAY Sports

  • NASCAR Grant Park 165 vyksta šį sekmadienį Čikagos gatvės kursuose
  • Shane'as van Gisbergenas ir Tyleris Reddickas yra palankūs NASCAR šansuose
  • Žemiau žiūrėkite NASCAR Grant Park 165 prognozes, šansus ir ilgalaikius pasirinkimus

NASCAR taurės serija vyksta į Vėjų miestą 2024 m. Grant Park 165 Čikagos gatvės trasoje. Sekmadienį, liepos 7 d., 16.30 val. ET sukels žalia vėliava, kurią tiesiogiai transliuoja NBC.

Remiantis naujausiais NASCAR lažybų koeficientais, Shane'as van Gisbergenas ir Tyleris Reddickas yra +600 favoritų, kurie užims languotą vėliavą sudėtingoje 2,2 mylios trasoje.

Štai „Nascar Grant Park 165“ šansai, taip pat mūsų prognozės ir ilgalaikiai pasirinkimai.

NASCAR Grant Park 165 Odds

Vairuotojas Šansai
Shane'as van Gisbergenas +600
Taileris Redikas +600
Christopheris Bellas +650
Kyle'as Larsonas +650
Chase'as Eliotas +850
Martinas Truexas jaunesnysis. +1200
Michaelas McDowellas +1200
AJ Allmendingeris +1400
Viljamas Baironas +1400

Esant +600 koeficientui, ir van Gisbergenas, ir Reddickas turi numanomą 14,3% tikimybę iškovoti pergalę Čikagoje. Artėjant lenktynėms lažybininkai turėtų atidžiai stebėti bet kokius koeficientų pokyčius ir ieškoti vertės lažybų rinkose.

Šansai 2024 m. liepos 6 d BetMGM sporto lažybos. Peržiūrėkite turimus lažybų programėlės NASCAR Grant Park 165.

NASCAR Grand Park 165 prognozės

Shane'as van Gisbergenas pernai sukrėtė NASCAR pasaulį, debiutuodamas taurės serijoje, laimėdamas inauguracines Čikagos gatvės lenktynes. Tris kartus Australijos „Supercars“ čempionas meistriškai ir tiksliai įveikė sudėtingas sąlygas, tačiau pakartoti šį žygdarbį prieš patyrusių NASCAR nuolatinių žaidėjų lauką nebus lengva.

Christopheris Bellas, kurio numeris +650, yra mūsų pasirinkimas, kuris pretenduoja į Granto parko languotą vėliavą. Bellas buvo savo lygoje didžiąją dalį praėjusių metų lietaus sutrumpėjusių lenktynių ir dominavo pirmuosiuose dviejuose etapuose prieš įsikišant motinai gamtai.

YouTube vaizdo įrašasYouTube vaizdo įrašas

„Joe Gibbs Racing“ lenktynininkas pastaruoju metu buvo sugniuždytas, iškovojo dvi pergales per pastarąsias šešias savaites ir pirmavo daugiausiai ratų Nešvilyje, kol vėlyvas sukimas sužlugdė jo viltis. Bello žinios kelyje ir dabartinis tempas daro jį geriausiu NASCAR statymu sekmadienį.

Jei norite pasiekti geriausių rezultatų, verta pažvelgti į Chase'ą Elliott'ą su +850. Hendrick Motorsports žvaigždė turi septynias karjeros pergales kelių trasose ir užėmė 3 vietą pernai Čikagoje. Ellioto nuoseklumas, kai šiose lenktynėse įveikė penkis geriausiųjų 10 finišus iš eilės, dar labiau sustiprina jo, kaip lenktynininko, kuris pabaigoje greičiausiai atsidurs mišinyje, poziciją.

„Grant Park 165“ pasirinkimai:

  • Nugalėtojas: Christopheris Bellas (+650)
  • 5 geriausių finišas: Chase'as Elliottas (+850)

NASCAR Grand Park Longshots

Nepamirškite Justino Haley +7500. Praėjusiais metais jis buvo pranašesnis, kai Grant Park 165 trasoje iš 37 vietos kovojo į antrąją vietą ir pirmavo 23 ratus. Jis įrodė, kad gali iš niekur mesti iššūkį lyderiams šioje nenuspėjamoje trasoje.

Ross Chastain, kurio kaina +3000, yra dar vienas ilgas žiūrėti. Nepaisant nuviliančios 22-os vietos praėjusiais metais, Chastainas uoliai studijavo Čikagos gatvės trasą, padedamas savo „Trackhouse Racing“ komandos draugo ir lenktynių nugalėtojo van Gisbergeno.

Atrodo, kad Chastaino agresyvus vairavimo stilius pritaikytas griežtoms šios trasos riboms, o 2024 m. jis jau yra užėmęs du geriausius 5 finišus kelių trasose. Nemiegokite ant automobilio Nr. 1.

Galiausiai, 2022 m. Daytona 500 čempionas Austinas Cindricas su +4500 yra tamsaus arklio varžovas. Cindricas susipjovė dantis „Xfinity“ serijos trasose ir tyliai užėmė 6 vietą praėjusį sezoną Čikagoje po to, kai startavo 31-oje vietoje.

Nors 2024-ieji iki šiol „Team Penske“ vairuotojui nesiklostė pagal planą, „Grant Park 165“ galėtų būti puiki vieta Cindricui pakeisti savo likimą.

„Grant Park 165 Longshot“ prognozės:

  • Justinas Haley (+7500)
  • Ross Chastain (+3000)
  • Ostinas Cindrikas (+4500)

Autoriaus vaizdasAutoriaus vaizdas

Pramogos
NFL
NHL
NCAAF
Pagrindinis NHL ir NCAAF redaktorius

Pagrindinis NHL ir NCAAF redaktorius

Pramogos
NFL
NHL
NCAAF
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -