MLB tiria penkis dėl lažybų dėl beisbolo

Major League Baseball (MLB) pradėjo tyrimą dėl penkių jos žaidėjų kaltinimų lažybomis. Apie šį veiksmą pranešta po straipsnio Wall Street Journal. Jei šie žaidėjai bus pripažinti kaltais, jiems gresia diskvalifikacija iki gyvos galvos. Tarp jų yra ir Tucupita Marcano, „San Diego Padres“ žaidėja.

Tyrimas yra platesnio Amerikos profesionalaus sporto susirūpinimo dalis azartinių lošimų. Griežtos taisyklės draudžia žaidėjams lažintis už žaidimus savo sporto šakose. Statymas už savo komandą gali būti sustabdytas visam gyvenimui, o už lažybas už kitas komandas gresia iki vienerių metų bauda. Naujausi incidentai NFL, NBA ir NHL pabrėžia tokių pažeidimų rimtumą.

Key Takeaways

  • MLB tiria penkis žaidėjus dėl lažybų dėl beisbolo.
  • JAV profesionalus sportas turi griežtas taisykles prieš lošimą.
  • Lažybų skandalai pastaruoju metu palietė kelias lygas.

Reikia pagalbos įveikiant bukletus?

Mūsų patyrę lažybų patarėjai nuo 2014 m. atima pinigus iš lažybų! Jei jums reikia pagalbos laimėti, kodėl gi jų nepatyrus?

Naršykite mūsų patarimuose

MLB smūgis su keliais lažybų skandalais

Major League Baseball (MLB) susiduria su daugybe lažybų skandalų, kuriuose dalyvauja ir esami, ir buvę žaidėjai. Ši žinia pasirodė, kai buvęs Shohei Ohtani vertėjas Ippei Mizuhara planuoja prisiteisti kaltę dėl sukčiavimo ir vagystės. Mizuhara tariamai pavogė iš Ohtani 17 milijonų dolerių, kad sumokėtų skolas už nelegalius lošimus. Teigiama, kad jis statė beisbolą ir kitas sporto šakas per Mathew Bowyer, nelegalų lažybų tarpininką, susijusį su Wayne Nix lošimo žiedas.

Wayne'as Nixas, buvęs mažosios lygos žaidėjas, du dešimtmečius organizavo nelegalų lažybų verslą Orindžo grafystėje. Nors Bowyeris šiuo metu yra federalinis tyrimas, jokie kaltinimai jam dar nepateikti. Pačiam Nixui nuosprendis turėtų būti paskelbtas rugsėjį.

Federalinės valdžios institucijos taip pat tiria kitus du profesionalius žaidėjus, prisirišusius prie Nikso žiedo. ESPN gegužės 17 d. pranešė, kad buvęs „Angels“ žaidėjas Davidas Fletcheris ir buvęs mažametis lygos žaidėjas Cody Shultzas yra susiję su neteisėta lažybų operacija. Nors Fletcheriui, kuris dabar priklauso Atlantos Braves fermų sistemai, atliekamas MLB tyrimas, Cody Shultzo statusas lieka neaiškus.

Šiuose procesuose Tucupita Marcano išsiskiria tuo, kad jis yra tikrinamas dėl tariamo lažybų dėl beisbolo žaidimų. Marcano, kuris reabilituojasi po ACL operacijos, 2016 m. prisijungė prie pagrindinių lygų su „Padres“. Po to, kai buvo iškeistas į „Pirates“, jis svyravo tarp jų pagrindinės lygos komandos ir „Triple A Indianapolis Indians“, o 2023 m. liepą atsidūrė sužeistame rezerve.

Sporto lažybų įstatymai skiriasi priklausomai nuo valstijos, tai leidžia Pensilvanija ir Indiana. Jei Marcano naudotų savo asmeninę informaciją, kad prisiregistruotų pas legalų lažybų operatorių, jo paskyra būtų pažymėta dėl profesionalių sportininkų paskyrų patikrinimo. MLB taisyklės leidžia žaidėjams lažintis už kitas sporto šakas nei beisbolas, tačiau bet koks beisbolo statymas pažeidžia lygos lošimų politiką.

„The Wall Street Journal“ atskleidė, kad, be „Marcano“, dėl lošimo pažeidimų taip pat tiriami keturi mažosios lygos žaidėjai, tačiau jų tapatybės neatskleidžiamos. MLB ir Major League Baseball Players Association (MLBPA) nusprendė viešai nekomentuoti vykstančių tyrimų.

San Diego Padres pareiškime pripažino, kad buvo atliktas aktyvus tyrimas, susijęs su žaidėju, kuris tariamų pažeidimų metu priklausė kitai organizacijai. Jie pabrėžė, kad kol tyrimas nebus baigtas, nuo tolesnių komentarų susilaikys.

Aukšto lygio žaidėjų dalyvavimas kartu su daugybe lažybų problemų kelia abejonių dėl sporto vientisumo. Už Didžiosios lygos 21 taisyklės, kuri griežtai draudžia lošti beisbole, pažeidimai užtraukia griežtas bausmes, įskaitant galimus draudimus visam gyvenimui.

Vykstant keliems federaliniams ir lygos tyrimams, „Major League Baseball“ lošimo taisyklių vykdymas susidurs su dideliu patikrinimu ir galimomis reformomis.

Dažnai užduodami klausimai

Kuriam žaidėjui neseniai buvo uždrausta žaisti beisbolą dėl įtarimų dėl lošimo?

Naujausias žaidėjas, dėl kurio buvo tiriamas lošimas Major League Baseball (MLB) žaidimuose, yra Tucupita Marcano. Marcano, San Diego Padres įžaidėjas, šiuo metu yra tiriamas MLB dėl tariamai lažybų dėl beisbolo rungtynių. Jei kaltinimai pasitvirtins, jam gali grėsti draudimas visam gyvenimui.

Kokios yra Major League Baseball lažybų taisyklės?

Pagrindinės beisbolo lygos taisyklės draudžia žaidėjams, treneriams ir personalui lažintis dėl MLB žaidimų. Šios taisyklės sukurtos siekiant išlaikyti sporto vientisumą. Bet kokie pažeidimai gali sukelti rimtų pasekmių, įskaitant sustabdymą ir draudimą visam gyvenimui.

Kurioms žymioms MLB figūroms buvo atlikti lažybų tyrimai?

Keletas žinomų veikėjų Major League beisbolo istorijoje patyrė tyrimus dėl azartinių lošimų. Viena garsiausių atvejų yra susijęs su Pete'u Rose'u, kuriam buvo uždrausta iki gyvos galvos dėl lažybų dėl žaidimų, vadovaujant Sinsinačio „Reds“. Jo atvejis rodo rimtą tokių pažeidimų pobūdį.

Kaip MLB atlieka žaidėjų ir darbuotojų lažybų tyrimus?

MLB į kaltinimus dėl lažybų žiūri labai rimtai. Tyrimai yra išsamūs, apimantys pokalbius, lažybų įrašų ir kitų įrodymų tyrimą. Jei žaidėjas ar personalo narys bus pripažintas kaltu, nuobaudos gali svyruoti nuo laikino sustabdymo iki nuolatinio diskvalifikavimo, priklausomai nuo pažeidimo sunkumo.

Kokie yra istoriniai azartinių lošimų sustabdymo beisbolo atvejai?

Per visą MLB istoriją keli azartinių lošimų sustabdymo atvejai sukūrė precedentų. Be Pete'o Rose'o, buvo atvejų, kai dėl panašios veiklos buvo suspenduoti ir mažosios lygos žaidėjai. Šie atvejai primena apie griežtą lažybų taisyklių laikymąsi lygoje.

Kaip kaltinimai lošimu paveikia žaidėjo karjerą ir reputaciją MLB?

Įtarimai dėl azartinių lošimų gali turėti didelės įtakos žaidėjo karjerai ir palikimui. Patvirtintas pažeidimas dažnai sustabdomas arba visam laikui uždraustas, o tai labai kenkia jų profesinei ir asmeninei reputacijai. Šiems žaidėjams taip pat draudžiama dalyvauti bet kokioje būsimoje MLB veikloje, o tai taip pat turi įtakos jų karjerai po žaidimo.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -