Janibekas Alimkhanuly vs Andrejus Michailovičius, prognozės, šansai ir kaip žiūrėti (liepos 13 d.)


Janibekas Alimkhanuly šeštadienio vakarą per aukščiausio rango boksą Dono Haskinso centre laimėjo padalintą sprendimą prieš Alexanderį Vaughną. Aukščiausio rango boksas El Pase 5

  • Vieningo vidutinio svorio čempionas Janibekas Alimkhanuly šeštadienį ginasi prieš Andrejų Michailovičių
  • Oddsmakers labai palankiai vertina „Qazaq Style“, kad išlaikytų savo WBO ir IBF titulus
  • Perskaitykite „Alimkhanuly vs Michailovich“ peržiūrą, prognozes, šansus ir juostos istoriją

Unifikuotas čempionas Janibekas „Qazaq Style“ Alimkhanuly iškelia savo WBO ir IBF diržus prieš nenugalėtą varžovą Andrejų Michailovičių. Kova vyksta šį šeštadienį, liepos 13 d., Palms Casino Resort Las Vegase, o pagrindinė korta prasidės 23 val. ET / 20 val. PT per ESPN+.

Oddsmakers mano, kad Alimkhanuly yra didžiulis -1600 favoritas, o Michailovičius grįžta prie +900. Kovoje yra 5,5 raundo per/žemiau, o viršus -140, o mažesnis – +105.

Mes padarėme savo Alimkhanuly vs Michailovich prognozę, įskaitant viliojantį statymą.

Janibekas Alimkhanuly vs Andrejus Michailovičius

Kovotojas Šansai Virš/po raundų
Janibekas Alimkhanuly -1600 O 5,5 (-140)
Andrejus Michailovičius +900 U 5,5 (+105)

Janibek Alimkhanuly vs Andrei Mikhailovich koeficientuose „Qazaq Style“ yra -1600 pinigų linijos favoritas, o tai yra 94,1% numanoma laimėjimo tikimybė. Viso raundų per/žemesnis skaičius nustatytas 5,5, o -140 sulčių ant „over”.

Kartu kilęs lengvaatletis Raymondas Muratalla (20-0, 16 KO) susiduria su iki šiol sunkiausiu išbandymu buvusio IBF jaunesniojo lengvo svorio čempiono Tevino Farmerio (33-5-1, 8 KO). Ūkininkas šį diržą turėjo 2018–2020 m. ir siekia atkurti 135 svarus sveriančią jėgą.

Taip pat kortoje yra ir plunksninio svorio perspektyvų mūšis, kai dukart JAV nacionalinio auksinių pirštinių čempionė Ruben Villa (22:1, 7 KO) susirėmė su Ugandos Sulaimanu Segawa (16-4-1, 6 KO). Vienintelis „Villa“ pralaimėjimas buvo 2020 m., kai kovojo su Emanueliu Navarrete'u dėl WBO 126 svarų čempiono titulo.

2024 m. liepos 10 d. ESPN sporto lažybų koeficientai. Pasinaudokite ESPN Bet reklamos kodas lažintis dėl Alimkhanuly vs Michailovich.

Janibeko Alimkhanuly bokso analizė

31-erių metų Kazachstano žaidėjas greitai įsitvirtino kaip vidutinio svorio diviziono bougeyman. Iškilmingas mėgėjas, iškovojęs auksą 2013 m. pasaulio čempionatuose ir 2016 m. olimpinėse žaidynėse, Alimkhanuly sklandžiai tapo dominuojančiu profesionalu.

Nuo tada, kai 2022 m. sustabdė Danny Dignumą dėl laikinojo WBO titulo, „Qazaq Style“ atsiėmė visą diržą (po to, kai Demetrius Andrade paliko), ir praėjusį spalį pridėjo IBF dirželį su Vincenzo Gualtieri 6-uoju TKO.

YouTube vaizdo įrašasYouTube vaizdo įrašas

Janibeko talentas įmušti varžovus posūkiuose ir mesti sunkius smūgius paskatino jį nokautuoti 10 iš 15 profesionalių varžovų. Apsvarstydami lažybas kazachu, būtinai pažiūrėkite į jo nokautų rekvizitus.

Kovodamas namuose Vegase ir pačiame savo karjeros žydėjime, Alimkhanuly tikisi sustiprinti savo, kaip svarų svarų talento, vietą dar vienu įspūdingu pasirodymu.

Andrejaus Michailovičiaus bokso analizė

Nors atsitiktiniams gerbėjams nežinomas giminaitis, 26 metų Rusijoje gimęs, Naujojoje Zelandijoje gyvenantis Michailovičius užsitarnavo titulą vieningo čempiono titule.

Profesionalus nuo 2018 m. „Renegade“ iškovojo solidžią pergalę prieš Ernesto Espana, Edisson Saltarin ir Les Sherrington ir pelnė 160 svarų sterlingų IBF pirmąją vietą. Jam reikės pasisemti šios patirties – ir nepasitikėjimo savo rekordu – kad galėtų nuversti nuo sosto tokį talentingą kovotoją kaip Alimkhanuly.

6'1 colio ilgio ir 74,5 colio ilgio Michailovičius turės trijų colių pasiekiamumo pranašumą prieš čempioną. Jam reikės išnaudoti visą šio ilgio dalį, kad Janibekas būtų nuošalyje. Michailovičiaus smakras yra klaustukas po to, kai jis anksti pataikė į denį prieš Saltariną, todėl įsitraukimas į susišaudymą gali būti pražūtingas.

15-0 Įrašas 21-0
10 Nokautai 13
5'11 colių (180 cm) Aukštis 5'11 colių (180 cm)
71,5 colio (182 cm) Pasiekti 74,5 colio (189 cm)
Southpaw Stovykla stačiatikių

Alimkhanuly vs Michailovičiaus prognozė

Ant popieriaus tai atrodo kaip demonstracinė Janibeko Alimkhanuly kova. Kazachstano naikintuvas buvo toks dominuojantis, kad sunku įsivaizduoti, kad kas nors, sveriantis 160 svarų, šiuo metu mestų jam rimtą iššūkį.

Michailovičius nusipelno šlovės už žingsnį, tačiau atrodo, kad jaunasis varžovas per savo debiutą JAV smarkiai pralenkė. Nepaliaujamas Alimkhanuly spaudimas, tikslus tikslumas ir gniuždymo galia turėtų būti per daug, kad neišbandytas varžovas galėtų susidoroti.

Ieškokite čempiono, kuris metodiškai sužlugdys Michailovičių prieš uždarydami pasirodymą išmušimu per vidurį. Sustabdymo pasiūlymas Janibek šeštadienio bokso šansai yra žaisti.

  • Pasirinkimas: Janibek Alimkhanuly pagal KO/TKO (-550)

Autoriaus vaizdasAutoriaus vaizdas

Pramogos
NFL
NHL
NCAAF
Pagrindinis NHL ir NCAAF redaktorius

Pagrindinis NHL ir NCAAF redaktorius

Pramogos
NFL
NHL
NCAAF
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -