„Collingwood Magpies“ prieš Brisbeno „Lions“ patarimai ir šansai – 2023 m. AFL didysis finalas

MCG žais šeštadienio AFL rungtynių tarp Collingwood Magpies ir Brisbeno Lions šeimininką. Rungtynės prasidės 14.30 val. Collingwood Magpies dalyvaus kaip favoritai tarp lažybų agentų. Skaitykite toliau, kad pamatytumėte mūsų išsamią Collingwood apžvalgą. Žaidimas Magpies vs. Brisbane Lions ir suteiks jums nemokamų patarimų bei statymų.

Kada: 2023 m. rugsėjo 30 d., šeštadienį, 14:30 val

Kur: MCG

Statymas: Statykite dėl šių rungtynių
ČIA

Collingwood Magpies vs Brisbene Lions Odds

„Collingwood Magpies“ ir „Brisbene Lions“ peržiūra

Pirmą kartą nuo 2014 m. Didysis finalas vyks tarp komandų, kurios finišavo pirmas (Collingwood) ir antras (Brisbenas) ant kopėčių.

Mes turime geriausias komandas per visą sezoną, kurios žaidžia didžiausiose metų rungtynėse ir tikimės, kad šeštadienį vyks žaidimas visiems amžiams.

Galima sakyti, kad „Collingwood“ buvo geriausia komanda visą sezoną, tačiau Brisbenas buvo geriausia komanda pastarosiomis savaitėmis.

Collingwood'as turėjo nuostabų sezoną ir įspūdingai vienu tašku laimėjo prieš GWS širdį stabdančioje pirmenybėse.

Pyragai buvo nesvetimi uždaryti finišus, visą sezoną, ypač finaluose.

Abu Collingwood atrankos ir pirmenybių finalai buvo nulemti iš viso aštuoniais taškais.

Tiesą sakant, septyni iš paskutinių devynių finalų, kuriuose dalyvavo Collingwood, buvo nulemti 15,5 ar mažiau taško, todėl tri-statymas yra ne tik geros vertės žaidimas (arba 15,5 ar mažiau už 2,55 USD), bet ir gali suteikti košmariškų prisiminimų Šarkų armijai. žaidimai, pavyzdžiui, 2018 m. Didysis finalas, kurio statistika datuojama.

Pyragų pranašumas taip pat yra tai, kad žaidžiamas Didysis finalas – MCG, Collingwood namų aikštelė ir vieta, kur šiuo metu Brisbeno liūtai patiria šiokį tokį pyktį.

Kalbant apie Brisbeno liūtus, jie atitaisė pastarųjų sezonų širdgėlą ir nusileido klinikiniams požymiams, atlikdami įtikinamą darbą abiejuose savo namų finaluose Gabboje.

Kalbant apie jų MCG hoodoo, Collingwood įveikimas paskutinį rugsėjo šeštadienį būtų gana geras būdas atsikratyti.

Praėjusį sezoną „Lions“ laimėjo pusfinalį prieš „Demons“, bet pralaimėjo paskutines trejas rungtynes ​​aikštėje, iš kurių paskutinis buvo pralaimėjimas vienu tašku ir prieš Melburną.

Liūtams naudinga tai, kad jie per pastarąsias šešerias rungtynes ​​nugalėjo Collingwood, įskaitant didelę pergalę prieš Pies 23 ture Marvel stadione, kur Charlie'is Cameronas įmušė keturis įvarčius, o Lachie Neale'as surinko 31 metimą kartu su Chrisu Faganu ir jo. vyrų pareiškę, kad turėjo omenyje verslą, kuris ateis rugsėjį.

Statistiškai Brisbenas yra geriausia AFL komanda, turinti vidutiniškai šešiais daugiau nei priešininkai kiekvieną savaitę.

Hugh McCluggage'o, Lachie'o Neale'o ir Josho Dunkley vidurio aikštės pakanka, kad sutiktų tokius kaip Nickas Daicosas ir Jordanas DeGoey.

Praėjusią savaitę Brisbenas sugebėjo metodiškai susigrąžinti penkis įvarčius per pirmąjį kėlinį prieš Carltoną ir niekada neatrodė išsigandęs.

Atrodo, kad tiek Ericas Hipwoodas, tiek Joe Daniheris atsikratė daugumos spyrių į priekį, o Charlie'is Cameronas gali užsidegti, kai reikia.

Tai turėtų būti apylygis žaidimas, tai turėtų būti puikus žaidimas.

Tačiau „Lions“ yra pasiruošęs laimėti ketvirtąją pirmenybę kaip susijungęs klubas, praėjus 20 metų po liūdnai pagarsėjusio „trimečio“.

Kalbant apie savanaudiškumą, taip pat verta paminėti, kad mes, Neds, esame Brisbeno liūtų rėmėjai nuo 2019 m. – ir kiekvieną sezoną nuo tada, kai jie patenka į finalą.

Norėtume nieko geriau, kad Chrisas Faganas, Lachie Neale'as ir Harrisas Andrewsas šeštadienio popietę apie 5:30 pakeltų taurę MCG ir manome, kad jie tai padarys.

Atgal į priekį Brisbeno liūtai, kad laimėtų 2023 m. AFL didįjį finalą.

Pateiktas turinys Neds

„Collingwood Magpies“ prieš Brisbeno „Lions“ komandas

Komandos bus paskelbtos ketvirtadienį.
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -