Brisbeno „Broncos“ ir Naujosios Zelandijos „Warriors“ patarimai ir šansai – NRL 2023 preliminarus finalas

Suncorp stadione žais šeštadienio NRL rungtynės tarp Brisbeno Broncos ir New Zealand Warriors. Rungtynės prasidės 19.50 val. Brisbeno Broncos dalyvaus kaip favoritai su lažybų agentais. Skaitykite toliau, kad pamatytumėte mūsų išsamią peržiūrą Brisbeno Broncos vs New Zealand Warriors žaidimą ir suteiksime nemokamų patarimų bei lažybų.

Kada: 2023 m. rugsėjo 23 d., šeštadienį, 19:50 val

Kur: Suncorp stadionas

Statymas: Statykite dėl šių rungtynių
ČIA

Brisbeno „Broncos“ – Naujosios Zelandijos „Warriors“ šansai

Brisbeno „Broncos“ – Naujosios Zelandijos „Warriors“ peržiūra

Tiesiog negaliu laukti šio.

„Broncos“ susitinka su „Warriors“ Brisbene ir beveik neabejojama, kad tarp šių dviejų puikių futbolininkų skraidys kibirkštys.

2022 m. „Broncos“ sensacingai praleido finalą po to, kai didžiąją sezono dalį sėdėjo „Top 4“, tačiau akivaizdu, kad iš šios kampanijos jie gavo didžiulę naudą ir visus metus buvo ten pat „Panthers“.

Akivaizdu, kad Reece'o Walsho papildymas buvo didžiulis, tačiau visa komanda tikrai susibūrė tikėjimu, ir jie yra labai gerai sutepti, tiksliai sureguliuoti aparatai. Malonu žiūrėti, kai jie gerai žaidžia.

Kalbant apie žaibišką grįžimą į formą, 2022 m. „Warriors“ buvo beveik toks pat blogas, koks gali būti, o dabar jie atsiduria NRL preliminariajame finale.

Daug kas buvo įskaityta į trenerio Andrew Websterio atėjimą, tačiau daug kas nuėjo į NRL galios atsiradimą, įskaitant sezoną, kurį prodiusavo Dally M viltis Shaun Johnson.

Daug metų lankau regbio lygą „Suncorp“ stadione, paimkite tai iš manęs – yra DAUG „Warriors“ sirgalių, kurie palaiko savo vaikinus, ir aš nesitikiu, kad jie turės daug pranašumų namų aikštėje. Broncos.

Pralaimėtojas užėmė liniją kiekvienose iš paskutiniųjų aštuonių šių dviejų klubų rungtynių, ir aš manau, kad tai vėl nusileis iki galo!

Pateiktas turinys Neds

Pirmiausia pabandykite įmušti


Pirmojo bandymo įmušėjas:

Selwyn Cobbo at 7,75 USD.

Brisbeno „Broncos“ – Naujosios Zelandijos „Warriors Teams“.

„Broncos“ komanda: 1. Reece Walsh 2. Jesse Arthars 3. Kotoni Staggs 4. Herbie Farnworth 5. Selwyn Cobbo 6. Ezra Mam 7. Adamas Reynoldsas 8. Thomas Flegleris 9. Billy Waltersas 10. Payne'as Haasas 11. Kurtas Capewellas 12. Riki 13. Patrickas Carriganas 14. Tysonas Smoothy 15. Brendanas Piakura 16. Kobe Hetheringtonas 17. Keenanas Palasia 18. Corey Oatesas 19. Martinas Taupau 20. Corey Jensenas 21. Jockas Maddenas 22. Tristanas Sailoras

„Warriors“: 1. Charnze Nicoll-Klokstad 2. Dallin Watene-Zelezniak 3. Rocco Berry 4. Adam Pompey 5. Marcelo Montoya 6. Te Maire Martin 7. Shaun Johnson 8. Addin Fonua-Blake 9. Wayde'as Eganas Barnettas 10. Mitche11 Jacksonas Fordas 12. Marata Niukore 13. Tohu Harrisas 14. Dylanas Walkeris 15. Jazz Tevaga 16. Bayley Sironenas 17. Joshas Curranas 18. Freddy Lussickas 20. Taine Tuaupiki 21. Bunty Afoa 22. Ali Leiatau Koso
Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -