BBC Radio 4 lenktynių patarimai baigiasi

Kaip skelbta pirmadienį, BBC Radio 4 programa „Today“ priėmė sprendimą nutraukti kasdienius lenktynių patarimus. Tai užbaigia tradiciją, kuri laidoje gyvuoja daugiau nei keturis dešimtmečius.

Patarimai, kurie tradiciškai buvo įtraukti į rytinį sporto atnaujinimą, dabar bus pateikiami tik per pagrindinius lenktynių renginius.

Amol Rajan, laidos vedėjas, paaiškino pakeitimą, sakydamas:

„Šiandien nėra jokių lenktynių patarimų, nes nusprendėme sulaužyti tradiciją ir pasilikti patarimus didžiausioms lenktynių kalendoriaus dienoms.

„Mes ir toliau kalbėsime apie žirgų lenktynes, kaip ir daug kitų sporto šakų, ypač teikdami interviu su lenktynių pasaulio lyderiais.

„Ir mes kartais toliau transliuosime iš didžiųjų bilietų renginių, tokių kaip „Grand National“ ar „Cheltenham Gold Cup“ savaitė.

Sprendimas buvo sutiktas su tam tikru nusivylimu. Cornelius Lysaght, buvęs BBC lenktynių korespondentas, palikęs organizaciją 2020 m., socialinėje žiniasklaidoje išreiškė apgailestavimą dėl pasikeitimų. Jis apibūdino patarimus kaip „malonią programos dalį“ nuo 1977 m., suteikiančią „šypsenų ir neįkainojamų lengvumo akimirkų“ tiek „Today“ programos entuziastams, tiek žirgų lenktynių gerbėjams.

Dažnai užduodami klausimai

Kiek patikimi yra „Radio 4“ lenktynių patarimai?

„Radio 4“ sukūrė sąžiningumo reputaciją. Jų lenktynių patarimai yra tiriami ir teikiami profesionalų, turinčių gerą patirtį šioje srityje. Nepaisant to, visada reikia atsižvelgti į būdingus neapibrėžtumus, susijusius su žirgų lenktynėmis.

Koks yra „Radio 4“ lažybų patarimų sėkmės rodiklis?

„Radio 4“ lažybų patarimai bėgant metams turėjo skirtingą sėkmę. Daugelis klausytojų pranešė apie pelną ankstesniais sezonais, nors rezultatai gali svyruoti. Patarimai paprastai gerai veikia svarbiausių lenktynių metu.

Kas šiuo metu yra patikimiausias „Radio 4“ patarėjas?

Dabar, Amolis Rajanas yra vienas iš nuolatinių vedėjų, dalyvaujančių lenktynių patarimuose. Jo įžvalgos ir atrankos sulaukė žiūrovų įvertinimo. Siūloma atidžiai sekti jo patarimus reikšmingomis lenktynių dienomis.

Kada klausytojai gali išgirsti lenktynių patarimus per „Radio 4“?

Lenktynių patarimai anksčiau buvo kasdienis „Radio 4“ segmentas. Nors dabar jie rečiau, jie vis dar transliuojami svarbiausiomis lenktynių progomis. Klausytojai turėtų patikrinti tvarkaraštį, kad būtų atnaujintas laikas.

Ar „Radio 4“ lenktynių patarėjai laikomi šios srities ekspertais?

„Radio 4“ rodomi patarėjai yra patyrę ir išmanantys žirgų lenktynes. Jie dažnai vadinami ekspertais dėl savo išsilavinimo ir analitinių įgūdžių sporte.

Kaip kas nors gali patikrinti „Radio 4“ nepalankių patarimų patikimumą?

Kad patikrintų mažiau palankių arklių patarimų teisėtumą, klausytojai turėtų pasidomėti arbatpinigių ankstesniais rezultatais ir statistika. Kryžminės nuorodos į kitus patikimus šaltinius ir istorinius duomenis taip pat gali padėti įvertinti šių patarimų pagrįstumą.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -