2024 m. Meno salos TT lenktynių peržiūra

Superbike peržiūra

2024 m. Meno salos TT Superbike lenktynės bus įspūdingas renginys, kuriame dalyvaus geriausi motociklininkai ir naujausi didelio našumo motociklai. Peteris Hickmanas, kuriam šiuo metu priklauso rato rekordas su stulbinančiu 135,452 mylių per valandą greičiu, yra stiprus favoritas. Rekordinis jo pasirodymas 2018 m. įtvirtino jo, kaip TT legendos, statusą ir jis trokš dar labiau peržengti ribas.

Kartu su Hickmanu pagrindinis varžovas bus Deanas Harrisonas, 2019 m. „Senior TT“ nugalėtojas. Harisono nuoseklumas ir sklandus jojimo stilius daro jį puikiu varžovu sudėtingoje kalnų trasoje. Kiti žinomi lenktynininkai yra Michaelas Dunlopas, 19 kartų TT nugalėtojas, kuris važiuos nauja „MD Racing“ komandos mašina. Agresyvus Dunlop lenktynių stilius ir gilus trasos supratimas daro jį nuolatine grėsme.

Superbike kategorijoje bus geriausi modeliai iš tokių gamintojų kaip Honda, Kawasaki, BMW ir Yamaha, kurie visi varžysis dėl trokštamo titulo. Šie dviračiai, turintys pažangias technologijas ir inžineriją, gali pasiekti didesnį nei 200 mylių per valandą greitį, todėl gerbėjai gali patirti jaudinantį reginį. Įgudusių motociklininkų ir greitųjų mašinų derinys žada įelektrinančias lenktynes, kupinas strateginių manevrų ir įtemptos konkurencijos.

Reikia pagalbos įveikiant bukletus?

Mūsų patyrę lažybų patarėjai nuo 2014 m. atima pinigus iš lažybų! Jei jums reikia pagalbos laimėti, kodėl gi jų nepatyrus?

Naršykite mūsų patarimuose

Supertwin peržiūra

„Supertwin“ kategorijoje 2024 m. Isle of Man TT bus jaudinantis patyrusių lenktynininkų ir perspektyvių naujokų derinys. Kylanti žvaigždė Jonathanas Goetschy pademonstravo reikšmingą pagerėjimą – 2023 m. lenktynėse užėmė dešimtuką. Šiais metais jis siekia mesti iššūkį dėl vietos pakylos.

„Supertwin“ lenktynėse, kuriose yra lengvi, dviejų cilindrų motociklai, reikia unikalaus judrumo ir taktinio sumanumo derinio. Raitininkai turi tiksliai naršyti kalnų trasos technines atkarpas, priimti sprendimus per sekundės dalį, kad išlaikytų savo konkurencinį pranašumą. Šių metų „Supertwin“ lenktynėse bus įnirtingos kovos, o patyrę motociklininkai, tokie kaip Michaelas Rutteris ir Jamie'is Cowardas, turėtų pasirodyti puikiai.

Rutteris, veteranas, turintis daugybę TT pergalių, turi daug patirties, o Cowardas, žinomas dėl savo nuoseklių pasirodymų, siekia užsitikrinti savo pirmąją pergalę TT. „Supertwin“ klasės dviračiai su varikliais iki 700 kub. cm siūlo kitokį iššūkį, palyginti su galingesniais „superbike“, pabrėžiant vairuotojo įgūdžius ir mašinos patikimumą. „Metzeler“ ir „Entire Cover“ remiamos 2024 m. „SuperTwin“ lenktynės bus artimų lenktynių, strateginių lenkimų ir nenumaldomo pergalės siekimo demonstravimas, todėl gerbėjai privalo stebėti renginį.

Supersport peržiūra

„Supersport“ kategorija „Isle of Man TT“ turi ilgą įtemptų varžybų istoriją, o 2024 m. leidimas žada išlaikyti šią tradiciją. Michaelas Dunlopas, važiuojantis naujuoju MD Racing Triumph Street Triple 765 RS, yra pagrindinis varžovas. Įspūdingas Dunlopo rekordas – 19 TT pergalių, įskaitant daugkartines Supersport pergales, pabrėžia jo meistriškumą šioje klasėje. Jo gebėjimas greitai prisitaikyti prie naujos technikos bus išbandytas, kai jis konkuruos su stipriu lenktynininkų lauku.

Paulas Jordanas, kuris pastaraisiais metais demonstravo nepaprastą nuoseklumą, važiuos „PreZ Racing“ komandoje. Jo sklandus važiavimo stilius ir strateginis požiūris kelia jam rimtą grėsmę. Mike'as Browne'as, atstovaujantis „Burrows Engineering/RK Racing“ komandai, ir Jamesas Hillier, veteranas, turintis 14 TT podiumų, suteikia konkurencijos gilumo.

„Supersport“ lenktynėse dalyvauja 600 kub. cm tūrio motociklai, žinomi dėl savo judrumo ir greičio, todėl jie yra mėgstami gerbėjų dėl jaudinančių lenktynių arti. 2024 m. „Supersport TT“ bus greitų dvikovų, techninio meistriškumo ir nenumaldomo pergalės siekimo demonstracija, kai lenktynininkai važiuoja 37,73 mylios trasa, stumdami save ir savo mašinas iki galo.

Priekabos peržiūra

Tikimasi, kad 2024 m. Meno salos TT šoninių priekabų lenktynės bus viena iš svarbiausių šio renginio įvykių, kuriuose pirmauja broliai Birchalai Benas ir Tomas. Pirmą kartą 120 mylių per valandą greitį ant trijų ratų nuvažiavę Birchalls šioje kategorijoje dominavo savo išskirtine koordinacija ir techninėmis žiniomis. Jų meistriškumas kalnų trasoje pelnė daug TT pergalių ir jie norės papildyti savo įspūdingą rezultatą.

Varžybose dalyvaus tokios komandos kaip Johnas Holdenas ir Lee Cainas, kurios ankstesniais metais nuolat pasirodė gerai. Lenktynės su šoninėmis priekabomis reikalauja tobulos harmonijos tarp vairuotojo ir keleivio, kurie turi dirbti vieningai, kad galėtų įveikti siaurus trasos posūkius ir didelius greičius.

Unikali šoninių priekabų lenktynių dinamika, kai keleivis perkelia svorį, kad išlaikytų pusiausvyrą ir stabilumą, suteikia papildomo sudėtingumo ir įspūdžių. 2024-ųjų šoninių priekabų lenktynėse vyks didelio greičio mūšiai, drąsūs lenkimai ir nepaprasti įgūdžiai, reikalingi valdyti šias specializuotas mašinas. Sirgaliai gali tikėtis jaudinančių lenktynių, nes komandos peržengia savo ribas siekdamos trokštamos TT pergalės.

2024 m. Meno salos TT lenktynės

Superstock peržiūra

„Superstock“ kategorijoje 2024 m. Isle of Man TT bus paryškinti motociklai, kurie labai panašūs į standartinius serijinius modelius, o tai yra jaudinantis beveik kelių legalių mašinų demonstravimas. Ši klasė užpildo atotrūkį tarp labai modifikuotų superbike ir kasdienių sportinių dviračių, išryškindama serijinių modelių galimybes. Tikimasi, kad pagrindiniai varžovai bus tokie motociklininkai kaip Deanas Harrisonas, 2019 m. „Senior TT“ nugalėtojas ir Peteris Hickmanas, žinomas dėl savo rekordinių pasirodymų.

Harrisonas, važiuojantis DAO Racing Kawasaki, pademonstravo nepaprastą nuoseklumą ir įgūdžius, todėl yra šios kategorijos favoritas. Hickmanas, atstovaujantis FHO Racing BMW, sujungia agresyvų važiavimą su giliomis trasų žiniomis, todėl jis yra didžiulis priešininkas.

„Superstock“ lenktynėse pabrėžiamas greitis ir patikimumas, o lenktynininkai turi suderinti aukštą našumą ir mechaninę ištvermę varginančiame 37,73 mylių trasoje. Gerbėjai gali tikėtis įtemptos konkurencijos, kai motociklininkai naršys sudėtingo trasos posūkius, o savo gamybinius įrenginius išnaudos iki galo. 2024 m. „Superstock TT“ žada pasiūlyti didelio greičio įspūdžius, strategines lenktynes ​​ir pademonstruoti įgūdžius bei atsparumą, reikalingą norint konkuruoti aukščiausiu lygiu.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -